Hewlett Packard Enterprise ocenila svojich najlepších obchodných partnerov.

V zaujímavých Vodárenského múzea oceňovala spoločnosť Hewlett Packard Enterprise (HPE) svojich najlepších obchodných partnerov za rok 2015. Je to už tradičné podujatie, no tentoraz sa prvýkrát konalo pod hlavičkou Hewlett Packard Enterprise. Vlani v novembri sa totiž Hewlett Packard rozdelila na dve nové, silné a samostatné spoločnosti – Hewlett Packard Enterprise a HP Inc.. Hewlett Packard Enterprise sa zameriava na štyri kľúčové oblasti – Infraštruktúru, Služby, Software a Finančné služby. Odovzdávanie ocenení sa preto nieslo pod názvom HPE Partners Executive Meeting 2016.

HPE Partners Executive Meeting 2016

Spomedzi všetkých nominovaných, dokopy ich bolo vo všetkých kategóriách 13, si odniesli ocenenia zástupcovia spoločností MIM, s.r.o., DATALAN, a.s., TEMPEST a.s., ASBIS SK spol. s.r.o. , a.s. a VERI2, s.r.o..

Spoločnosť TEMPEST získala hneď dve ocenenia. VERI2 sa zasa môže pochváliť titulom Innovation Partner of the Year. Hewlett Packard Enterprise tak ocenila svojho partnera za inovatívny prístup k využitiu Big Data softwérových nástrojov HPE a ich nasadenie v komplexných projektoch za účelom spracovania a analýzy neštruktúrovaných dát.

„Spoločnosť Hewlett Packard Enterprise poskytuje riešenia, ktoré umožňujú spoločnostiam mobilizovať ich podnikanie, vydolovať zo všetkých ich dát to podstatné na otvorenom a flexibilnom cloud-e, bezpečne a spoľahlivo. Našim cieľom je urobiť zo zložitého jednoduché, premosťovať staré a nové. Dosahujeme to maximálnym využívaním big data, bezpečnosti, mobility a cloud-u. Sme jedinou spoločnosťou so širokým a hlbokým portfóliom inovatívnych produktov a služieb, takže dokážeme poskytovať kompletné end-to-end riešenia v oblastiach big data, cloud, mobilita a bezpečnosť, nielen nesúrodý súbor IT komponentov. Zameriavame sa na poskytovanie rýchlych, jednoduchých, efektívnych a pružných služieb, takže naši zákazníci môžu realizovať svoje podnikateľské zámery na všemožných platformách a využívať pritom metódy, ktoré najlepšie zodpovedajú ich technickým požiadavkám a rozpočtom“, povedal pri príležitosti odovzdávania ocenení generálny riaditeľ HPE Martin Sůra.

„Uplynulé obdobie bolo pre Hewlett Packard Enterprise na slovenskom trhu mimoriadne úspešné. Dosiahnuté výsledky nám ukazujú, že kráčame správnou cestou“, povedal pri odovzdávaní ocenení generálny riaditeľ HPE Martin Sůra. „Kráčame po nej aj vďaka našim obchodným partnerom, ktorých sme sa rozhodli oceniť aj touto cestou. Naša vďaka patrí nielen oceneným a nominovaným, ale všetkým, vďaka ktorým môžeme napĺňať naše ciele – robiť zo zložitého jednoduché, premosťovať staré a nové. Spoločne realizujeme štyri kľúčové oblasti transformácie, ktoré sú nevyhnutné pre úspešné podnikanie v digitálnej ére – prechod na hybridnú infraštruktúru, ochrana digitálneho podnikania, zvýšenie produktivity pracovnej pozície a posilnenie dátami podporovanej organizácie.“

Zoznam ocenených partnerov HPE v jednotlivých kategóriách:

NAJLEPŠÍ PARTNER DIVÍZIE ENTEPRISE SERVICES – MIM, s.r.o.

Foto 1
Foto: Generálny riaditeľ HPE Martin Sůra (vľavo) odovzdáva ocenenie pre Najlepšieho partnera divízie Enterprise Services, Jánovi Staníkovi, zástupcovi zo spoločnosti MIM, s.r.o. (vpravo)

NAJLEPŠÍ PARTNER V PREDAJI SLUŽIEB TECHNOLOGY SERVICES – DATALAN, a.s.

Foto 2
Foto: Santiago Aguado, Technology Services Country Manager HPE (vpravo) odovzdáva ocenenie generálnemu riaditeľovi spoločnosti DATALAN, a.s.Marekovi Paščákovi (vľavo) ako Najlepšiemu partnerovi v predaji služieb Technology Services.

NAJLEPŠÍ PARTNER V PREDAJI ENTERPRISE HARDWARE – TEMPEST a.s.

Foto 3
Foto: Zástupca spoločnosti TEMPEST a.s. (vpravo), Peter Kotuliak preberá ocenenie ako Najlepší partner v predaji Enterprise hardware z rúk Juraja Žabku, Enterprise Group Hardware Country Managera HPE (vľavo).

NAJLEPŠÍ DISTRIBÚTOR V PREDAJI HPE PRODUKTOV A SLUŽIEB – ASBIS SK spol. s.r.o.

Foto 4
Foto: Generálny riaditeľ ASBIS SK spol. s.r.o. Andrej Buchamer (vpravo) preberá ocenenie Najlepší distribútor v predaji HPE produktov a služieb z rúk Petra Moderdovského, HPE Indirect Lead (vľavo).

NAJLEPŠÍ PARTNER V PREDAJI HPE SOFTWARE – TEMPEST a.s.

Foto 5
Foto:  Branislav Makyta, Software Channel Manager HPE (vľavo) odovzdáva ocenenie Najlepší partner v predaji Petrovi Kotuliakovi zo spoločnosti TEMPEST a.s. (vpravo).

INNOVATION PARTNER OF THE YEAR – VERI2, s.r.o.

Foto 6
Foto: Generálny riaditeľ HPE Martin Sůra (vľavo) a držiteľ ocenenia Innovation Partner of the Year Richard Salanič, generálny riaditeľ zo spoločnosti VERI2, s.r.o. (vpravo).

Špeciálnym hosťom večera bol Pavel Turek, jediný Čech, ktorému sa podarilo preniknúť do sveta Formuly 1. Dlhé roky pôsobil ako marketingový manažér v tímoch McLaren a Red Bull, teraz organizuje seriál leteckých pretekov Red Bull Air Race. Na Hewlett Packard Enterprise Partners Executive Meeting 2016 vystúpil ako človek, v ktorého práci splývajú šport a technológie do jedného celku, prinášajúceho športovým fanúšikom úplne nové zážitky.

Foto 7
Obr.: Špeciálny hosť večera Pavel Turek, obchodný riaditeľ Red Bull Air Race (vľavo).

Zdroj TS: Hewlett Packard Enterprise

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo