FS2735: Prvý herný monitor na svete ovládaný ovládaný z Vášho smartfónu!

Začiatkom roka vstupuje na trh nový herný monitor EIZO radu FORIS, tentokrát s uhlopriečkou 27 palcov s označením FS2735. Monitor bol prvýkrát predstavený na jeseň minulého roka na výstave hier Gamescom.

EIZO FORIS FS2735

Monitor je dokonalou kombináciou najmodernejšieho výkonného hardvéru s technológiou smartfónov a cloudu, ktorá je zabezpečená vďaka aplikácii EIZO App G-Ignition dostupnej pre iOS a Android.

EIZO-FORIS-FS2735-BK-Professional-Gaming-Monitor-144Hz-AMD-FreeSync-2560x1440

Model FS2735 využíva množstvo metód pre plynulé a zreteľné zobrazenie pohyblivých scén. Technológia AMD FreeSync synchronizuje snímkovú frekvenciu grafickej karty a obrazovky v rozsahu 35 až 144 fps. Tým sa účinne potlačujú pohybové neostrosti a obrazové artefakty vznikajúce pri rýchlych zmenách obrazu.

Funkcia Blure Reduction uplatňuje pri modeli FS2735 rýchle blikanie podsvetľujúcich svietivých diód pre napodobnenie impulzného charakteru zobrazenia klasických obrazoviek. Výsledkom sú ostré obrysy i pri rýchlych pohyboch. Monitor FORIS FS2735 vo všeobecnosti prináša intenzívny herný zážitok a významnú výhodu oproti súperom.

Daľšie vlastnosti:

•  Panel LCD IPS s rozlíšením 2560×1440 pixelov pre vynikajúcu obrazovú kvalitu a podporovanú obrazovú frekvenciu až 144 Hz.
•  Technológia AMD FreeSync v rozsahu 35 až 144 fps pre plynulé  a ostré zobrazenie rýchlo sa pohybujúcich predmetov bez nežiaducich artefaktov
•  Funkcia Blure Reduction pre potlačenie neostrosti pohyblivého videa
•  Smart Insight Demolition pre perfektné zobrazenie tmavých scén do posledného detailu
•  Stabilný (FlickerFree) obraz vďaka hybridnému riadeniu jasu
•  Extrémne krátke spozdenie – akcia a účinok bez postrehnuteľnej odozvy
•  G-Ignition Drive a EIZO Cloud pre ukladanie a import optimálne nastavených obrazových parametrov vo forme herných profilov eCloud.
•  G-Ignition Mobile aplikácia dostupná pro iOS a Android umožňujúca jednoduché ovládanie cez smartfón a Bluetooth vrátane služby:
Smartphone Messenger (zobrazenie ikonky telefónu) v prípade vyzváňania, alebo príjmu správy na „spárovanom“ mobile

[mom_video type=“youtube“ id=“n2q-XRqy_dQ“ width=“560″ height=“315″]

Technické info v PDF: FS2735_datasheet

Záruka a cena

Päťročná záruka je dôkazom presvedčenia spoločnosti EIZO o spoľahlivosti monitorov FORIS FS2735. Monitor FORIS FS2735 bude dodávaný od januára za odporúčanú predajnú cenu: 1 100 € spolu s DPH.

Zdroj: Eizo

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo