Fototlačiareň Canon SELPHY CP1200

Kompaktná fototlačiareň Canon SELPHY CP1200 ponúka dlhodobé zachovanie zachytených momentov. Vďaka svojej kompaktnosti, štýlovosti a komfortnej tlači kdekoľvek na cestách je vynikajúcim partnerom pre sériu nových fotoaparátov, ako aj inteligentných telefónov.

Canon SELPHY CP1200: tlač na cestách

Nová fototlačiareň SELPHY CP1200 umožňuje tlačiť uchované spomienky doma aj na cestách. SELPHY CP1200 ponúka možnosti jednoduchého pripojenia a vstavané rozhrania Wi-Fi a AirPrint, ktoré umožňujú tlač z inteligentných telefónov, tabletov a kompatibilných fotoaparátov.

selphy-cp1200-black-3q-lcd
Tlač fotografie v kvalite fotolabu trvá menej než jednu minútu. Sublimačná technológia umožňuje vybrať si zo štyroch finálnych úprav výtlačkov bez výmeny papiera. Momenty zaznamenané fotoaparátmi a inteligentnými telefónmi môžete vytlačiť mnohými kreatívnymi spôsobmi na štvorcové formáty, formát kreditnej karty a miniatúrne výtlačky alebo nálepky – a to všetko mimoriadne rýchlo. SexLocals.ch Voliteľná vysokokapacitná batéria dokonca umožňuje tlač až 54 fotografií, aj keď ste na cestách.

selphy-cp1200-black-3q-lcd-open selphy-cp1200-black-3q-sample

Základné charakteristiky tlačiarne SELPHY CP1200
•  Jednoduchá, rýchla tlač z mobilného zariadenia
•  Uchovanie spomienok na trvanlivých výtlačkoch v kvalite fotolabu
•  Široké kreatívne možnosti a jednoduché ovládanie
•  Kompaktná, štýlová a prenosná fototlačiareň
•  Možnosť voľby finálneho spracovania so štandardným fotopapierom

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo