Ponuka produktov zahŕňa kreatívne a inovatívne rady papierov.

Skupina Fedrigoni, popredný svetový výrobca špičkových papierov pre luxusné obaly a iné kreatívne aplikácie, prémiové etikety a samolepiace materiály, podpísala dohodu o kúpe Papeterie Zuber Rieder, jedného z popredných svetových výrobcov v týchto segmentoch.

Fedrigoni, sa snaží o spojenie síl a získanie postavenia popredného globálneho hráča v oblasti prémiových papierov na výrobu etikiet

Táto budúca transakcia opäť ukazuje, že Fedrigoni naďalej pokračuje v globálnej stratégii rastu, a to ako v oblasti špeciálnych papierov pre všetky kreatívne aplikácie, tak aj v oblasti prémiových samolepiacich materiálov, pre zákazníkov na celom svete.
Zmluva a dokončenie nadobudnutia 100 % akcií Papeterie Zuber Rieder zostáva predmetom konzultácie s predstavenstvom Papeterie Zuber Rieder.

|Fedrigoni|

Spoločnosť Fedrigoni, založená v roku 1888, dnes znamená dokonalosť vo svete etikiet a samolepiacich materiálov a papierov s vysokou pridanou hodnotou pre luxusné obaly a iné kreatívne riešenia. Skupina s viac ako 4 500 zamestnancami v 27 krajinách a 25 000 výrobkami predáva a distribuuje v 132 krajinách a vďaka nedávnym akvizíciám sa stala hlavným hráčom na globálnej úrovni v oblasti špeciálnych papierov pre luxusné obaly a tretím hráčom v oblasti prémiových samolepiacich materiálov.

|Papeterie Zuber Rieder|

Spoločnosť Zuber Rieder, založená v roku 1881, sa špecializuje na výrobu, spracovanie a konečnú úpravu špičkových papierov pre luxusný priemysel, etikety na vína a liehoviny a na špecializované trhy. Ponuka produktov zahŕňa kreatívne a inovatívne rady papierov a široký výber papierov vyrábaných na zákazku pre najnáročnejších zákazníkov. Spoločnosť zamestnáva viac ako 130 zamestnancov v Boussières (Doubs, Franche-Comté) a svoje produkty predáva do celého sveta.
Viac informácií: https://www.zuberrieder.fr

Zdroj: Fedrigoni

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo