FEDRIGONI NA BIBLIOTÉKE V BRATISLAVE

Začiatkom novembra sa v konal v Bratislave knižný veľtrh Bibliotéka, na ktorom sa po prvý krát predstavil aj najväčší taliansky výrobca kreatívnych papierov FEDRIGONI.

Návštevníci mali možnosť vidieť nové vzorkovníky a originálne dizajnové realizácie kreatívnych papierov firmy FEDRIGONI. Tiež sa dozvedeli o podmienkach spolupráce a výhodách nákupu priamo od výrobcu, ktorý je dostupný už aj pre slovenský trh.

Z kategórie prírodných papierov prezentovala firma nový exkluzívny vzorkovník Coffee & Tea z obľúbenej kolekcie papieru Materica. Papiere a kartóny Materica majú certifikát FSC, obsahujú 15% bavlny a majú vysoký volumen až 1,8.

Fedrigoni_paper Materica
Papier Materica je ideálny na ofsetovú tlač, letterpress, slepotlač, ale aj pre digitálnu tlač v špeciálnej kolekcii Century SOHO Indigo Materica vo farbách Gesso a Clay. Vďaka svojim dlhým pevným vláknam, ktoré majú dobrú stabilitu, a zvýšenému objemu je tento papier vhodný aj na rôzne obaly.

Biblioteka_Buchmesse3
Veľkú pozornosť si získal aj exkluzívny papier Savile Row s 20% bavlny a 20% podielom textilných vlákien. Papier, ktorý je podobný textílii nielen materiálovo ale aj svojou haptickou štruktúrou, ponúka firma v troch variantoch, medzi nimi aj s delikátnym tvídovým vzorom.

Mnohých potešil dizajnovo riešený vzorkovník Sirio Ultra Black najčernejšieho papiera od FEDRIGONI, v ktorom je možné na príkladoch rôznych spracovateľských a tlačiarenských techník vidieť ako kreatívne sa dá pracovať s čiernou plochou papiera. Papiere Sirio Ultra Black sú farbené v hmote a svoju najčernejšiu čiernu dosiahli bez použitia karbónu.

SirioUltraBlack_4
Nielen najmenších potešil hravo riešený vzorkovník natieraných razených papierov z kolekcie Constellation, ktoré záujemcov lákajú aby sa ich dotkli.

V stánku FEDRIGONI bolo mnoho ďalších skvelých vzorkovníkov a dizajnových kníh z limitovaných edícií, ktoré Vám tím FEDRIGONI rád odprezentuje u Vás alebo v najbližších showroomoch vo Viedni a v Prahe.
Pre viac informácií o kreatívnych papieroch FEDRIGONI, navštívte stránku www.fedrigoni.sk alebo www.fedrigoni.at

Zdroj: FEDRIGONI

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo

1 komentár

Komentáre sú uzavreté.