Vzťah založený na dôveryhodnom partnerstve (zľava doprava): Arno Vogelhuber, vedúci predaja, Koenig & Bauer Flexotecnica; Jürgen Popp, majiteľ a generálny riaditeľ, Zöllner-Wiethoff GmbH; Markus Haas, technický riaditeľ, Zöllner-Wiethoff GmbH.

Výrobca darčekového papiera Zöllner-Wiethoff GmbH investuje do flexografického tlačiarenského stroja CI od spoločnosti Koenig & Bauer. Spustenie a začiatok výroby na ultramodernom tlačovom zariadení Evo XG 8 + 1 (počet tlačových jednotiek) je naplánované na jar 2021. Spoločnosť plánuje na stroji tlačiť rôzne druhy darčekového baliaceho papiera. Pre tlač používa širokú škálu rôznych papierov, z ktorých niektoré majú vysoký podiel recyklovaných vlákien.

Jürgen Popp, majiteľ a generálny riaditeľ spoločnosti Zöllner-Wiethoff

„Kladieme mimoriadny význam ekologickým a kvalitatívnym aspektom našich výrobkov. Evo XG je presne ten druh stroja, ktorý sme hľadali. Sme presvedčení, že sme sa rozhodli správne a že teraz budeme môcť ďalej posilňovať svoje postavenie lídrov európskych trhov.“

Arno Vogelhuber, vedúci predaja v Koenig & Bauer Flexotecnica

„Prijali sme výzvu, ktorá predstavuje špeciálne požiadavky zákazníka, a v priebehu projektu sme preukázali, že sme ideálnym partnerom pre Zöllner-Wiethoff. Tlačové stroje spoločnosti Koenig & Bauer predstavujú trvalú udržateľnosť, kvalitu a výkon na základe optimálne vhodného technického vybavenia.“

Evo XG je vysoko automatizovaný flexotlačový stroj so špičkovými technológiami pre výrobné rýchlosti do 600 metrov za minútu. Dôsledná automatizácia spojená s robustným a ergonomickým dizajnom je kľúčom k výnimočnému výkonu z hľadiska kvality a produktivity.

Inovatívna spoločnosť s dlhoročnou tradíciou

Zöllner-Wiethoff GmbH bola založená spoločnosťou Franz Zöllner-Wiethoff v Oberlauter v Severnom Bavorsku pred viac ako 70 rokmi a v súčasnosti ju riadi tretia generácia zakladajúcej rodiny.

Spoločnosť už viac ako 20 rokov tlačí výlučne s tlačovými farbami na báze vody a stala sa jedným z najvýznamnejších výrobcov vysokokvalitných darčekových obalov v Európe. Ročne vytlačí viac ako 200 miliónov metrov štvorcových darčekového baliaceho papiera.

Zdroj: Koenig & Bauer Flexotecnica

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo