Výstava EUROPEAN SIGN EXPO 2018, ktorá je súčasťou výstavy FESPA Global Print Expo 2018, sa uskutoční v dňoch 15 – 18. mája 2018 v Berlíne. S rekordným počtom vystavovateľov špecializujúcich sa na oblasť signmakingu a reklamy, oslávi  šiesty ročník svojej histórie.

Očakáva sa, že výstavnú plochu zaplní viac ako 100 vystavovateľov, ktorí ponúknu návštevníkom nové pohľady a komplexné riešenia na oblasť výroby reklamy.

European Sign Expo 2018Návštevníci budú mať možnosť spoznať nové trendy, či už svetelnej (neón, LED), rezanej, gravírovanej, leptanej reklamy a množstvo aplikácií spojených s týmto narastajúcim odvetvím.

V porovnaní s rokom 2017 bude táto výstava o 38% väčšia a bude zaberať najväčší výstavný priestor. V nadväznosti na úspech predchádzajúcich výstav sa v Berlíne na European Sign Expo 2018, zúčastní až o 23% viac vystavovateľov ako v roku 2017.
Účasť už potvrdili známe firmy z tejto branže: Arcadia LED, Cosign, Domino Sign, Easy Screen Display Stands, Herz GmbH, Sanders Group, SloanLED Europe B.V. a Yellotools Ltd.

European Sign Expo 2018
Návštevníci European Sign Expo 2018 budú mať voľný vstup aj do priestorov výstavy FESPA Global Print Expo 2018, kde sa môžu zoznámiť s najnovšími aplikáciami a riešeniami v oblasti digitálnej, textilnej a sieťotlačovej techniky a zistiť, ako sa tieto oblasti môžu stať životaschopnými obchodnými diverzifikačnými cestami.

European Sign Expo 2018
Najnovšie informácie o European Sign Expo 2018, vrátane zoznamu vystavovateľov, nájdete na web. stránke European Sign Expo, www.europeansignexpo.com.

Zdroj: FESPA

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo