Ide o jedinečnú farebnú tlačiareň kupónov s kompaktným dizajnom pre jednoduchú inštaláciu pri pokladni. Táto komplexná voľba pre kupónové kampane pomáha navýšiť tržby aj vernosť zákazníkov. Epson TM-C710 je v súčasnosti jediná POS tlačiareň umožňujúca plnofarebnú tlač kupónov.

Keď budete tlačiť farebné kupóny v momente transakcie, tlačiareň TM-C710 vám vďaka skutočne zacielenému marketingu umožní lepšiu komunikáciu so všetkými zákazníkmi.

Vďaka vysoko kvalitnej farebnej tlači ľahko rozlíšite kupóny od účteniek. Dôjde k zviditeľneniu propagácie a zvýšeniu úrovne využitia kupónov, čo prinesie opakované nákupy a vyššiu vernosť zákazníkov. Tlač na požiadanie vám umožňuje vytváranie svojich vlastných špeciálnych ponúk, propagačných akcií alebo zasielanie správ všetkým zákazníkom. To zaručuje plne osobný prístup.

Aby bola zabezpečená rýchla obsluha vašich zákazníkov, tlačiareň TM-C710 vytlačí kupón s priemernou veľkosťou (20 cm, 360 × 180 dpi) asi za dve sekundy. Tlačiareň sa jednoducho ovláda a umožňuje doplnenie atramentu a papiera za niekoľko sekúnd.
Tlačiareň TM-C710 je tiež úsporná – vysokokapacitné atramentové kazety dokážu vytlačiť až 4 000 kupónov, zatiaľ čo systém „inteligentnej správy kaziet“ zabezpečuje využitie každej kvapky atramentu, čo výrazne znižuje celkové náklady na tlač jednotlivých účteniek. Výborná kvalita kupónov robí z tlačiarne TM-C710 ideálny nástroj priameho marketingu, ktorý umožňuje efektívnejšiu komunikáciu so zákazníkmi.


Tlačiareň sa dá využiť v rámci celého radu špeciálnych akcií, budúcich propagačných kampaní, výhod vernostných programov a VIP predaja, čo povedie k zvýšeniu potenciálu pre prilákanie nových zákazníkov a zvýšeniu obratu v rámci vášho obchodu.


Výhody Epson TM-C710
•  Farebné výtlačky: Zviditeľnenie a častejšie uplatňovanie kupónov
•  Tlač na požiadanie: Cielené propagačné akcie a ponuky
•  Úspornosť: Veľkoobjemová tlač kupónov
•  Rýchlosť a účinnosť: Kvalitné kupóny už za pár sekúnd
•  Kompaktný dizajn: Šetrenie priestoru pri pokladnici

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo