Na veľtrhu Photokina 2014 v nemeckom Kolíne mohli návštevníci na stánku spoločnosti Epson vidieť zaujímavé riešenie SureLab D7 Studio pre výrobu komerčných fotografií.

Zariadenie Epson SureLab D7 Studio bolo navrhnuté tak, aby vytvorilo príležitosť pre fotografické podniky a popredných maloobchodných predajcov. Dokáže vytvárať tlače, panoramatické snímky, skladačky a pohľadnice najvyššej kvality na širokom spektre médií, vrátane matných, alebo lesklých médií na báze papiera a vo veľkom rozsahu veľkostí (od 4palcových po A4 wide a v dĺžkach 3,5- 39 palcov).

Toto prispôsobiteľné a flexibilné riešenie je možné upraviť tak, aby vyhovovalo potrebám užívateľov. Je ho možné používať v obchodoch buď ako samoobslužný objednávkový terminál a po doplnení tlačiarne SureLab D700 aj ako výrobný mikrolab za pultom.

Zariadenie podporuje celý rad vstupných formátov, ako sú pamäťové karty, USB, CD/DVD, bluetooth, facebook či inteligentné telefóny/tablety, vďaka čomu ľahko, rýchlo a kreatívne reprodukuje návrhy a fotografie s prvotriednymi výsledkami.

SureLab D7 Studio zahŕňa samoobslužný objednávkový terminál s dotykovou obrazovkou a dve tlačiarne. Je možné pridať ďalšie tri rozšírenia, ktoré zvyšujú počet tlačiarní prepojených s terminálom až na celkových osem. Dajú sa používať súčasne a všetky sa ovládajú prostredníctvom objednávkového terminálu s 22-palcovou multifunkčnou dotykovou obrazovkou.


Úspechy spoločnosti Epson v profesionálnej fotografickej tlači a ostrú a živú kvalitu obrazu zaručí overená technológia tlačových hláv Micro PiezoTM a atrament UltraChrome D6-S. SureLab D7 Studio nevyžaduje náročnú údržbu a má trvanlivý orezávač, ktorý pomáha skrátiť čas odstávok a šetrí čas aj peniaze.

Kateřina Sedláčková, ProGraphics Account Manager CZ/SK spoločnosti Epson hovorí: „Maloobchodom v centrách miest a fotografickým profesionálom otvára príležitosti na využitie nových obchodných nápadov, založených na výrobe obrovského množstva najrôznejších individualizovaných produktov s pridanou hodnotou. Títo inovátori potrebujú krátkodobé výrobné riešenia, ktoré sú cenovo dostupné, ľahko použiteľné, flexibilné a spoľahlivé – sme presvedčení, že na splnenie týchto požiadaviek nemá nikto lepšiu pozíciu ako Epson.“

Zdroj TS: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo