Spoločnosť Epson prináša do sveta štvorfarebných tlačiarní rýchlosť a ekonomickú prevádzku. Tlačiarne SureColor SC-T7000, SC-T5000 a SC-T3000 zlepšujú efektivitu pri aplikáciách CAD, GIS a POS.

Spoločnosť Epson – rozširuje svoje portfólio širokoformátových tlačiarní SureColor o trojicu cenovo výhodných, vysokorýchlostných, štvorfarebných tlačiarní pre aplikáciu CAD, GIS a POS.

Modely Epson SureColor SC-T7000, SC-T5000 a SC-T3000 – ponúkajú rýchlu a spoľahlivú tlač na bežné inkjetové papiere (80 – 90g/m2), matné, lesklé fotografické médiá, ale aj špeciálne média (backlity a iné) so šírkou až 44 palcov (1 118 mm), 36 palcov (914 mm) a 24 palcov (610 mm). Tieto tlačiarne sú vyvinuté tak, aby bez ťažkostí zapadli do prostredia kancelárie. Sú charakteristické štýlovým vzhľadom, kompaktným vyhotovením aj nízkou hlučnosťou a ovládajú sa spredu, čo umožňuje ich pohodlné umiestnenie tesne k stene.


Modely SC-T7000, SC-T5000 a SC-T3000 – sú ideálne na použitie v situáciách, kedy ide predovšetkým o rýchlosť a ekonomickosť, napríklad pri tlači architektonických návrhov a plánov, máp, prezentácií, plagátov a interiérových nápisov. Výtlačok s veľkosťou A1 v režime konceptu na obyčajný inkjetový papier dokážu tlačiarne vytvoriť iba za 28 sekúnd. Ich výhodou sú navyše optimalizované prevádzkové náklady a možnosť výberu zo zásobníkov atramentu s objemami 700 ml, 350 ml alebo 110 ml.

K zvýšeniu efektivity prispieva tiež rýchle nastavenie tlačiarní, automatické prepínanie medzi fotografickým a matným čiernym atramentom či jednoduché použitie, vďaka ktorému nemusí obsluha absolvovať žiadne špeciálne školenia. Všetky ovládacie prvky sú umiestnené v prednej časti tlačiarne a médiá sa do nej vkladajú zhora. Hotové výtlačky vychádzajú vpredu, kde sa úhľadne stohujú do pripraveného koša. Tlač čiarových kódov médií umožňuje jednoducho sledovať, koľko papiera v rolke ešte zostáva.


Tlačiarne využívajú nový atrament UltraChrome XD od spoločnosti Epson, ktorý bol vytvorený špeciálne na produkciu vysoko kvalitných, odolných výtlačkov s temnými odtieňmi čiernej, širokým farebným rozsahom a ostrými, hustými čiarami s minimálnou šírkou 0,02 mm. Technológia Epson s premenlivou veľkosťou kvapôčok je zárukou čistoty tlače aj najmenších detailov a optimálnej efektivity pri tlači veľkých farebných plôch.


Tlačiarne SC-T7000, SC-T5000 a SC-T3000 – pomáhajú znižovať negatívny dopad na životné prostredie. Používajú atramenty na vodnej báze a svojou energetickou účinnosťou spĺňajú podmienky programu ENERGY STAR.

Zdroj TS: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo