Epson SureColor SC-P7000V

Spoločnosť Epson nebude ani tento rok chýbať na bruselskom veľtrhu LabelExpo Europe, ktorý sa koná od 29. septembra do 2. októbra 2015. Na svojom stánku (9A50) predstaví prvýkrát v Európe 24 „(610mm / A1) tlačiareň SureColor SC-P7000V s pigmentovým, vodou riedeným, atramentom. SureColor SC-P7000V s 10 farbami a integrovaným zariadením Epson ILS30 SpectroProofer ponúka kompletné riešenie pre najkvalitnejšie obaly a aplikácie nátlačku etikiet.

Európsky debut na veľtrhu LabelExpo

SureColor SC-P7000V poskytuje širokú škálu farieb a používa exkluzívnu technológiu tlačovej hlavy Epson PrecisionCore, zaručujúcu vynikajúci výkon a kvalitu vysoko presným riadením veľkosti a polohy tlačového bodu. Moderná atramentová sada Epson UltraChrome HDX, obsahujúca C / M / Y / K / Lk / Lc / Lm / G / Og, bola v tlačiarni SC-P7000V doplnená o fialový atrament. Výsledkom je pokrytie 99% Pantone knižnice farieb, vďaka čomu sa SC-S7000V stáva najpresnejšou farebnou veľkoformátovou atramentovou tlačiarňou na trhu – medzi tlačiarňami s 10 a menej farbami. Pre väčší formát tlačových aplikácií je k dispozícii 44 „SureColor SC-P9000V.

Integrované meracie zariadenie Epson ILS30 SpectroProofer zabezpečuje v spojení s tlačiarňou SureColor SC-P7000V konzistentnú a opakovateľnú presnosť farieb, rýchle meranie kontrolných prúžkov a farebných terčov pri vytváraní farebných profilov a overovanie výsledkov tlače. ILS30 podporuje nové ISO normy pre osvetlenie pri meraní, vrátane režimu merania M1.

Nový softvér Epson Color Calibration Utility meria hustotu a koncentráciu farieb a tieto informácie ukladá priamo v tlačiarni, takže namerané údaje sa už nemusia importovať a exportovať. Proces kalibrácie je jednoduchý a rýchly: jediným meraním získate dáta, ktoré sa budú používať so všetkými typmi materiálov (vrátane materiálov iných dodávateľov) a vo všetkých režimoch tlače.

Na veľtrhu LabelExpo bude tlačiareň SC-P7000V, riadená softvérom spoločnosti GMG, predvádzať náročné aplikácie potlače obalov.

Marco van Niekerk, Senior Product Manager, Epson Europe, hovorí: „Nový SureColor SC-P7000V rieši dodávky náročných „značkových “ obalov a tlač etikiet v úlohách s veľkým farebným priestorom a priamymi farbami, ktoré sa predtým ťažko simulovali. SureColor SC-P7000V je ideálny pre lokálne aj vzdialené nátlačkové aplikácie a ľahko spĺňa prísne a náročné požiadavky na nátlačok obalov vo flexografii a výrobe etikiet. „

Technické info: SureColor-SC-P7000-Produktova brozura
Tlačiarne budú dostupné v priebehu októbra 2015.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo