EPSON SureColor SC-F500 - užívateľská prívetivosť, produktivita a efektívnosť, je veľká výhoda, najmä pre menšie a ambiciózne spoločnosti.

Spoločnosť Epson predstavuje novú 24-palcovú (61 cm) sublimačnú tlačiareň SureColor SC-F500. Táto 4-farebná tlačiareň bola navrhnutá tak, aby umožnila reklamným agentúram, fotografickým laboratóriám, výrobcom odevov a kopírovacím centrám rozšíriť ich ponuky prostredníctvom flexibilnej, vysokokvalitnej tlače.

Či už vyrábate potlačené kryty telefónov, hrnčeky, podložky pod myš, tričká alebo vankúše, kompaktná tlačiareň SC-F500 vám ponúka rýchle zrealizovanie vášho zámeru, spoľahlivosť a nízke celkové náklady na vlastníctvo (TCO). Jej nastavenie, prevádzkovanie a údržba navyše nevyžaduje žiadne odborné znalosti.

Jednoduchosť použitia, kompaktnosť a efektívnosť

Slávek Gross, LFP Business Account Manager v spoločnosti Epson Europe CZ & SK
„Sme nadšení, že môžeme ponúknuť túto sublimačnú tlačiareň, ktorá otvára rad nových príležitostí mnohým malým podnikom.
Toto je prvá 24-palcová tlačiareň rozširujúca ponuku radu sublimačných tlačiarní. Jej najväčším prínosom je obrovské množstvo možností využitia, ktoré sa nám práve pri tlačiarni SC-F500 podarilo dosiahnuť – široká škála darčekov a reklamných predmetov, ktoré je možné s jej pomocou vyrobiť, je skutočne pôsobivá.“

Sme tiež presvedčení o tom, že nové a vylepšené funkcie, ktorými sme túto tlačiareň vybavili, vrátane doplniteľného atramentu, prispeje k spoľahlivejšej prevádzke s minimálnymi zásahmi užívateľa.

Epson SureColor SC-F500
K výhodám tlačiarne SC-F500 patrí jednoduché použitie, produktivita a efektivita, ktoré pomôžu zaistiť vášmu podniku flexibilitu a umožnia rýchlo reagovať na potreby vašich zákazníkov. Toho dosiahla spoločnosť Epson ďalšími rozšíreniami, ktoré dopĺňajú jej zavedenú sublimačnú technológiu, ako sú:

  • Tlačová hlava PrecisionCore TFP
  • Farebný systém CMYK / UltraChrome DS
  • Rozlíšenie: 720 x 1 440 dpi
  • Samostatné 140 ml doplňovacie náplne atramentov (atrament možno dopĺňať )
  • Pripojenie cez rozhranie Wi-Fi (prvýkrát v rade sublimačných tlačiarní Epson)
  • Automatický prepínač potláčaného média (medzi jednotlivými listami a rolami)
  • Nástroj Epson LFP Accounting Tool (pre presný výpočet nákladov na tlač)
  • Ochranný kryt tlačovej hlavy (proti prenikaniu prachu)
  • Dotykový LCD panel s uhlopriečkou 4,3 “ / 10,9 cm (pre jednoduché ovládanie)

Rovnako ako všetky ostatné tlačové systémy Epson SureColor, aj SC-F500 je súčasťou kompletného balíka riešení. Všetko je pritom navrhnuté na dosiahnutie dokonalej harmónie. Všetky základné súčasti, ako sú atramenty, tlačové hlavy, softvér a tlačové médiá, pochádzajú z jedného zdroja a sú navzájom koordinované.

Epson SureColor SC-F500
Na prevádzku alebo inštaláciu stroja nie je potrebné žiadne špeciálne know-how. Užívateľská prívetivosť, produktivita a efektívnosť boli v popredí vývoja. To je veľká výhoda, najmä pre menšie a ambiciózne spoločnosti, ktoré hľadajú silnú pozíciu na trhu bez toho, aby museli investovať do drahého špecializovaného personálu.

Cena a dostupnosť

Spoločnosť Epson neoznámila cenu za zariadenie Epson SureColor SC-F500. Tlačiareň by mala byť k dispozícii už od októbra 2019.
Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo