Ideálna tlačiareň na výrobu reklamného a personalizovaného tovaru

Spoločnosť Epson predstavuje tlačiareň SureColor SC-F100, svoju prvú farebnú termosublimačnú tlačiareň formátu A4. Tlačiareň ponúka jednoduché použitie a nízke celkové prevádzkové náklady.

Pre menšie a začínajúce firmy, ktoré chcú rozšíriť svoju ponuku produktov v rámci reklamného sektora je model SureColor SC-F100 ideálnym riešením.

Tlačiareň SC-F100 je súčasťou komplexného a spoľahlivého riešenia tlače od spoločnosti Epson zahŕňajúceho atramenty, ovládač a papier. Všetky prvky systému sú navrhnuté tak, aby spolupracovali. Navyše výrobca poskytuje záruku na 1 rok alebo 6000 listov, podľa toho, čo nastane skôr.

SureColor SC-F100
SureColor SC-F100

Epson SureColor SC-F100

Vďaka rozmerom stolnej tlačiarne formátu A4 je táto termosublimačná tlačiareň ideálna na výrobu reklamného a personalizovaného tovaru, ako sú hrnčeky, prívesky na kľúče, kryty telefónov a iné drobné reklamné predmety, najmä keď je miesta na stole málo.

Spĺňa aj potreby výrobcov textilných tovarov, ktorí chcú vyrábať produkty na mieru, ako sú čiapky, zástery, šnúrky na krk a malé vankúše. Tlačiareň SC-F100 ponúka malým firmám možnosť rýchlej výroby produktov a nízke celkové prevádzkové náklady (TCO).

SureColor SC-F100
SureColor SC-F100

Jej nastavenie, údržba a používanie si nevyžadujú žiadne špeciálne znalosti. Fľaše so 140 ml atramentu sú lacnejšou alternatívou k atramentovým kazetám.

V nadväznosti na mimoriadne úspešný model SC-F500 uvedený v roku 2019 je model SC-F100 skvelým novým prírastkom do ponuky termosublimačných tlačiarní od spoločnosti Epson. Umožní viacerým podnikom expandovať do čoraz populárnejšieho trhu s reklamnými predmetmi.

Obsluha tlačiarne nevyžaduje od používateľa odborné znalosti – tlačové úlohy možno odosielať cez Wi-Fi prostredníctvom špecializovaného ovládača Epson. Vďaka podpore novej platformy Epson Cloud Solution PORT môžu používatelia sledovať náklady na tlačové úlohy a priebežne kontrolovať využitie.

SureColor SC-F100
SureColor SC-F100

Hlavné vlastnosti:

  • Tlačová hlava Epson PrecisionCore MicroTFP
  • Pripojenie Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, USB 2.0
  • Farebná 2,4-palcová obrazovka LCD
  • 140 ml naplniteľné fľaše s atramentom
  • Záruka spoločnosti Epson

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokEpson získal ocenenie EcoVadis Platinum za udržateľnosť
Nasledujúci článokVeľkoformátová tlačiareň SureColor SC-R5000