Spoločnosť Epson predstavuje novinku vo svojom rade profesionálnych fototlačiarní, SureColor SC-P800. Táto tlačiareň je ideálna pre profesionálnych fotografov a umelcov. Umožňuje tlačiť výnimočne kvalitné realistické fotografie s plynulými prechodmi a jemnými tónmi.

Realistické profesionálne fotografie s najsýtejšou čiernou na trhu

Tlačiareň používa atrament UltraChrome HD – novú deväťfarebnú sadu atramentov, ktorá bola prvýkrát použitá vo fototlačiarni SC-P600 formátu A3 +. Táto sada atramentov poskytuje široký farebný priestor a najhlbšie odtiene čiernej . Užívatelia tak môžu tlačiť fotografie s širokým rozsahom presných farieb a sýtou čiernou. Sada atramentov sa ďalej vyznačuje vyššou odolnosťou voči svetlu . Vaše výtlačky tak vydržia oveľa dlhšie.

Epson SC-P800 je následníkom úspešného radu fototlačiarní Stylus Pro38xx. Tento nový model je prvou a jedinou stolnou tlačiarňou A2 na trhu s voliteľnou jednotkou pre papier v roliach . Vďaka tomu je ideálny pre fotografov a umelcov, ktorí chcú ľahko tlačiť rozsiahle panoramatické fotografie na neštandardné formáty, ako sú transparenty či galerijné plátna.

Vďaka radu doplnkových funkcií sa tlačiareň SC-P800 veľmi ľahko používa. S unikátnym 2,7″ farebným dotykovým displejom možno ľahko prepínať tlač na rôzne médiá a sledovať stav tlačových úloh.

Tri dráhy papiera, vrátane novej prednej dráhy pre umelecký papier, uľahčujú zakladanie papiera a prepínanie medzi jednotlivými formátmi médií. Tlačiareň používa 80ml zásobníky atramentu, a preto je ideálna pre veľké objemy tlače fotografií, lebo nie je potrebné často vymieňať atrament.

Pokročilé možnosti pripojenia zvyšujú flexibilitu tlačiarne SC-P800. Jedná sa o prvú 17 palcovú tlačiareň A2 s rozhraním Wi-Fi3 pre jednoduchú bezdrôtovú tlač. SC-P800 podporuje riešenie Epson Connect umožňujúce jednoduchú mobilnú tlač z radu zariadení, ako sú tablety, počítače alebo inteligentné telefóny. Vďaka technológii Wi-Fi Direct je tiež možné tlačiť fotografie z vybraných zariadení bez nutnosti pripojenia k bezdrôtovej sieti.

•  Nový model tlačiarne bude možné vidieť na veľtrhu REKLAMA POLYGRAF v dňoch od 12. do 14. mája 2015 na expozícii spoločnosti Epson, stánok 10, Hala 4A.
•  Tlačiareň SC-P800 bude možné zakúpiť od 1. júna 2015.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo