Nová tvár veľkej kampane propagujúcej tlačiarne Epson EcoTank.

Hlavným partnerom Epsonu sa stal Usain Bolt – najrýchlejší človek na svete. Tento osemnásobný olympijský medailista, ktorý je mnohými považovaný za najlepšieho šprintéra všetkých čias, bude tvárou veľkej kampane propagujúcej tlačiarne Epson EcoTank bez atramentových kaziet.

Usain sa objaví s tlačiarňami Epson EcoTank v televíznych reklamách vo Veľkej Británii a Nemecku a aj na billboardoch, webových banneroch, na predajných miestach vo veľkých obchodných domoch a na sociálnych sieťach.

Usain bude svojím typicky pohodovým štýlom predvádzať, že s tlačiarňou Epson EcoTank môžete v duchu hesla „Just Fill and Chill“ („Doplň a užívaj“) bezproblémovo a bez atramentových kaziet tlačiť až tri roky.

Od uvedenia v roku 2010 sa na svete predalo vyše 60 miliónov tlačiarní EcoTank s vysokokapacitnou atramentovou nádržkou, ktoré našim zákazníkom znížili náklady na tlač až o 90 %.

Tlačiarne sú namiesto kaziet vybavené atramentovými fľaštičkami. Epson nedávno rozšíril svoj oceňovaný rad tlačiarní EcoTank, aby mohli bezproblémovú tlač s mimoriadne nízkymi nákladmi využívať aj domácnosti a menšie kancelárie. Všetky nové tlačiarne Epson EcoTank využívajú technológiu Micro Piezo Heat-Free, ktorá znižuje spotrebu energie i náhradných dielov.

Epson EcoTank
Usain Bolt – nová tvár Epsonu EcoTank.

Yoshiro Nagafusa, prezident spoločnosti Epson Europe

„Usain je pre nás dokonalý partner! Je to jeden z najznámejších ľudí na svete a veríme, že svojou sympatickou povahou pomôže dostať naše nízkonákladové tlačové riešenia medzi ľudí príjemným a zábavným spôsobom, ktorý si zapamätajú. Dnes, keď oveľa viac ľudí pracuje z domu a kedy sú všetci členovia rodiny preťažení mnohými povinnosťami, je tá správna chvíľa zamerať sa na propagáciu našich tlačiarní EcoTank a ekonomických výhod, ktoré prinášajú.“

Usain Bolt 

„Mám obrovskú radosť, že môžem Epsonu pomáhať s propagáciou tlačiarní EcoTank. Spolupracujem len so značkami, pri ktorých verím, že dokážu priniesť skutočnú zmenu. Tlačiarne EcoTank zbavujú človeka veľkej časti nepríjemností, ktoré poznáme z tlače s atramentovými kazetami, takže uľahčujú život – a to stojí za to. Našu spoluprácu si vážim aj z mnohých ďalších dôvodov. Máme veľa spoločných hodnôt a snažíme sa prispievať k lepšej budúcnosti. Epson to robí tak, že vytvára spoľahlivé produkty, ktoré pomáhajú skupinám a spoločnostiam rásť a prosperovať. Ja sa snažím druhých inšpirovať, aby išli za svojimi snami, nech sú akokoľvek veľké alebo malé.“

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokNikon uvádza na trh zoom objektív DX 18–140 mm f/3,5–6,3 VR pre bajonet Z
Nasledujúci článokRossmann Group, investuje do stroja Koenig & Bauer CorruCUT