Usain Bolt, pokračuje v propagácii tlačiarní EcoTank spoločnosti Epson.

Na základe úspechu minuloročnej kampane sa Usain Bolt, najrýchlejší muž sveta, opäť stane tvárou tlačiarne EcoTank spoločnosti Epson v novej kampani propagujúcej nákladovo úspornú tlačiareň.

Nová 12-mesačná kampaň sa rozšíri aj na ďalšie špičkové produkty spoločnosti Epson, vrátane projektorov pre domáce kino, veľkoformátových profesionálnych tlačiarní, firemných skenerov a tlačiarní štítkov.

Viac ako 75 miliónov Európanov už videlo Usaina Bolta v minuloročnej kampani v hlavnej úlohe vedľa produktov EcoTank spoločnosti Epson. Od uvedenia v roku 2010 sa na celom svete doteraz predalo viac ako 70 miliónov tlačiarní EcoTank a 8 z 10 tlačiarní s atramentovými nádržkami v Európe vyrobila práve spoločnosť Epson.

V novej kampani, ktorá sa začne koncom mesiaca v Európe a Afrike, sa osemnásobný olympijský víťaz Usain Bolt objaví v ďalších zábavných reklamách v predajniach, online, na sociálnych sieťach a na billboardoch. Bude svojim typicky pohodovým štýlom predvádzať, že s tlačiarňou EcoTank môžete v duchu hesla „Just Fill and Chill“ („Doplň a užívaj“) bezproblémovo a bez atramentových kaziet tlačiť až tri roky a ušetriť až 90 % nákladov na tlač.

Usain Bolt
Usain Bolt

Pri tlačiarňach nemusíte riešiť kazety, pretože sú namiesto toho vybavené fľaštičkami s atramentom. Jedna sada fľaštičiek s atramentom zodpovedá atramentu v 66 kazetách, čo zabezpečuje tlač s mimoriadne nízkymi nákladmi v domácnostiach a menších kanceláriách.

Maria Eaglingová, marketingová riaditeľka spoločnosti Epson Europe, o partnerstve hovorí: „Ľudia možno nepovažujú tlačiarne za tak zaujímavé ako iné spotrebiteľské technologické produkty, ale Usain Bolt výrazne pomáha dostať naše nízkonákladové tlačové riešenia medzi ľudí príjemným a zábavným spôsobom, aký si ľudia zapamätajú.

|Epson|
Spoločnosť sa zameriava na riešenie spoločenských otázok prostredníctvom inovácií v oblasti domácej a firemnej tlače, komerčnej a priemyselnej tlače, výroby a v oblasti vizualizácie a životného štýlu. Skupina Epson má celosvetovú pôsobnosť, je riadená japonskou spoločnosťou Seiko Epson Corporation.

Zdroj: Epson Europe

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo