Pomocou skenerov Epson môžu zdravotníci ľahko a bezpečne skenovať dokumentáciu pacientov a eliminovať možné obavy a náklady spojené so stratou dokumentov.

S tým, ako zdravotnícke zariadenia čelia čoraz väčšiemu tlaku na zvyšovanie produktivity, znižovanie nákladov a zlepšovanie bezpečnosti, sa spoločnosť Epson rozhodla predstaviť nový rad skenerov. Je ideálny na digitalizáciu záznamov pacientov a optimalizáciu bezpečnosti pracovných tokov.

Modely WorkForce DS-770II, WorkForce DS-530II a WorkForce DS-730N boli vytvorené tak, aby spoľahlivo chránili údaje spracovávané počas pracovných procesov v nemocniciach.

 V priemere tvoria straty spôsobené podvodmi alebo chybami viac ako 6% výdavkov na zdravotníctvo.  Z tohto dôvodu sú informácie o pacientoch a ich súkromí prioritou zdravotníctva.

Skenery s podávačom WorkForce DS-770II, DS-530II a DS-730N pomáhajú zdravotníkom zlepšovať a zrýchľovať pracovné procesy. Vďaka záznamu a digitalizácii dokumentov je súkromie pacientov lepšie chránené, nedochádza k strate záznamov a znižuje sa aj počet chýb lekárov.

Epson WorkForce DS scaner
Pomocou skenerov Epson môžu zdravotníci ľahko a bezpečne skenovať dokumentáciu pacientov a eliminovať možné obavy a náklady spojené so stratou dokumentov.

„Zdravotnícky systém je na celom svete pod obrovským tlakom, aby poskytoval špičkové služby. To znamená, že sa musí spoliehať na efektívne pracovné toky a procesy. Zastarané vybavenie a systémy môžu tieto snahy zhatiť. K tomu treba prirátať vysokú úroveň dodržiavania predpisov a je vám jasné, prečo sa toto odvetvie usiluje o zlepšenie kvality digitálnej zdravotníckej dokumentácie,“ uviedol Marcel Divín, Branch Office Manager spoločnosti Epson Europe CZ & SK.

„Vďaka úzkej spolupráci s poprednými dodávateľmi riešení pre zdravotníctvo pomáhajú Epson skenery zdravotníkom sledovať záznamy v zabezpečených digitálnych pracovných tokoch.“

Epson WorkForce DS scaner
Inteligentné skenovanie dokumentov s podávačom listov.

WorkForce DS-770II – Pokročilé skenovanie

Inteligentný kompaktný skener s podávačom a inovatívnymi inteligentnými funkciami na zaistenie vysokoefektívneho a rýchleho skenovania množstva dokumentov.

  • Vďaka automatickému podávaču dokumentov na 100 strán a schopnosti skenovať až 45 str./min / 90 obr./min ponúka širokú škálu možností spracovania médií, s ktorými budete môcť rýchlo nasnímať, indexovať, ukladať a zdieľať podnikové dokumenty.
  • Flexibilné možnosti pripojenia: Vysokorýchlostné pripojenie USB 3.0 s ovládačmi TWAIN, WIA a ISIS na dosiahnutie lepšej kompatibility so systémami na spracovanie dokumentov.

WorkForce DS-530II – Každodenné skenovanie

Inteligentné skenovanie dokumentov s podávačom listov, ktoré radikálne mení pracovné postupy vďaka inteligentným funkciám snímania širokej škály dokumentov.

  • Vďaka automatickému podávaču dokumentov na 50 strán a schopnosti skenovať až 35 str./min / 70 obr./min ponúka širokú škálu možností spracovania médií. Inteligentné funkcie zlepšujú účinnosť, presnosť a spoľahlivosť údajov.
  • Vysokorýchlostné pripojenie USB 3.0 s ovládačmi TWAIN a ISIS na dosiahnutie lepšej kompatibility so systémami na spracovanie dokumentov.

WorkForce DS-730N – Cenovo dostupné sieťové skenovanie

Rozšírte potenciál pripojeného pracoviska pomocou tohto cenovo dostupného a vysokoefektívneho samostatného sieťového skenera. Je to rozumná voľba na správu obchodných dokumentov. Ponúka možnosť skenovania do samostatných umiestnení.

  • Veľkokapacitný automatický podávač dokumentov na 100 hárkov a rýchlosť skenovania až 40 str./min jednostranne, resp. 80 str./min obojstranne zabezpečí nasnímanie hromadných úloh a predlôh rovnako rýchlo a jednoducho, ako jeden súbor a s minimálnymi zásahmi používateľa.
  • Jediným stlačením tlačidla skenujte do e-mailu, priečinka, FTP, SFTP, cloudových služieb a aplikácií spoločnosti Microsoft. Na intuitívnom ovládacom paneli so zabudovaným farebným LCD displejom s uhlopriečkou 3,67 cm a s tromi samostatnými tlačidlami pracovných úloh si vyberiete správnu úlohu a okamžite odošlete dokumenty na správne miesto určenia. Sprístupníte tak digitálne súbory všetkým oddeleniam a ďalším pobočkám.

Ďalšie informácie nájdete na stránkach:
https://www.epson.sk/verticals/business-scanner-range/sheetfed-scanners

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo