Najmenší, najľahší a najkompaktnejší projektor s 20 000 lúmenmi na svete.

Epson, popredná svetová značka projektorov a jednotka na trhu s profesionálnymi zobrazovacími zariadeniami v regióne EMEA, uviedol svoju najnovšiu generáciu kompaktných, účinných a ultraľahkých 3LCD projektorov s vysokou svietivosťou.

Séria PU2200U

Séria PU2200U obsahujúca 3LCD projektory s vysokou svietivosťou je založená na úspechu radu EB-L20000U spoločnosti Epson a zahŕňa najmenšie a najľahšie modely so svietivosťou 20 000 lúmenov na svete (EB-PU2220B / EB-PU2120W), ktoré sú o 70 % menšie a o 50 % ľahšie ako ich predchodca (EBL20000U). Tieto ultraľahké, kompaktné laserové projektory boli navrhnuté na použitie vo veľkých posluchárňach, na živých akciách, koncertoch a v konferenčných miestnostiach.

Séria PU2200U
Séria PU2200U

Rad projektorov Epson ponúka nemalé výhody v oblasti ekológie, ako je napríklad oveľa nižšia spotreba energie a významné zníženie požiadaviek na baliaci materiál s nižšou uhlíkovou stopou, pretože sa projektory vďaka nižšej hmotnosti a veľkosti ľahšie skladujú, prepravujú a inštalujú, čo šetrí skladový priestor a náklady na prácu a dopravu.

Nový rad PU2200 obsahuje modely so svietivosťou 13 000 lm, 16 000 lm a 20 000 lm a ponúka rozlíšenie WUXGA s technológiou 4K enhancement, HDR a pokročilé inštalačné prvky. Všetky modely v tomto rade majú funkcie umožňujúce jednoduchú inštaláciu, skladanie obrazov a ovládanie a flexibilitu objektívov.

Tento rad zahŕňa integrované spracovávanie na skladanie obrazov bez použitia počítača. To znamená, že je možné skombinovať obraz z dvoch podporovaných projektorov a tým zdvojnásobiť jas, bez toho aby ste pri tom potrebovali počítač.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí funkcia NFC na jednoduchšiu inštaláciu, ktorá umožňuje komunikáciu medzi projektormi a chytrými zariadeniami Android kompatibilnými s NFC, aj keď je projektor vypnutý. Nové modely sú tiež odolnejšie proti prachu, pretože hermeticky uzavretá optická sústava a jednotka laserového zdroja svetla zabraňujú kontaminácii prachom. Optická sústava a modul zdroja svetla majú certifikáciu IP5x a spoločnosť Epson používa vysoko účinný systém kvapalinového chladenia na dosiahnutie ešte vyššej spoľahlivosti.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo