Nový rad multifunkčných tlačiarní A3 Epson WorkForce Enterprise AM

Spoločnosť Epson znovu potvrdzuje svoje rozhodnutie využívať atramentovú technológiu tlače a uvádza na trh nový rad produktov WorkForce Enterprise AM s rýchlosťou tlače 40–60 strán za minútu. Tlačiarne zaplnili medzeru v portfóliu a ponúknu kompletnú sériu udržateľných multifunkčných firemných atramentových tlačiarní formátu A3 s technológiou Heat-Free.

Tieto produkty sú významným krokom vpred v stratégii spoločnosti Epson v oblasti tlače a podporujú jej záväzok k udržateľnosti. Uvedenie na trh je v súlade s rozhodnutím spoločnosti plne prejsť na atramentovú tlač a do roku 2026 prestať celosvetovo predávať laserové tlačiarne.

Nový rad tlačiarní WorkForce Enterprise AM, ktorý využíva piezoelektrickú technológiu Heat-Free spoločnosti Epson s líniovou hlavou, dopĺňa ponuku spoločnosti Epson pre stredný segment trhu. Kompaktné rozmery a ľahká konštrukcia umožňujú obmedziť zdroje používané pri výrobe a preprave.
Zásobníky atramentu s vysokou výťažnosťou znižujú spotrebu, náklady na prepravu a skladovanie materiálu a riadenie spotrebného materiálu po skončení ich používania. Zároveň sa tým obmedzujú odstávky kvôli rutinnej údržbe.

Epson WorkForce Enterprise AM
Multifunkčná tlačiareň Epson WorkForce Enterprise AM s finišerom.

Obchodným partnerom spoločnosti Epson uľahčí proces predaja. Taktiež zabezpečí, aby koncoví používatelia mali tie najlepšie produkty, ktoré potrebujú, a zároveň plne rešpektujú atribúty udržateľnosti. Atramentová technológia môže oproti laserovej znížiť spotrebu energie.

Marcel Divín, Branch Office Manager spoločnosti Epson Europe CZ&SK

„Nový rad WorkForce Enterprise AM dopĺňa našu ponuku firemných atramentových tlačiarní od malých pracovných skupín až po vysokorýchlostné zariadenia pre celé oddelenia. To znamená, že bez ohľadu na účel tlače pre vás máme vhodný produkt. Vďaka kompletnej podpore v oblasti MPS riadenej tlačovej služby, workflow a riešení vzdialeného servisu umožňujú tieto produkty vytvoriť spoľahlivý a udržateľný systém tlače s nízkymi nárokmi na údržbu a vysokú kvalitu. Som rád, že sme mohli jedinečné vlastnosti našich tlačiarní predstaviť naživo, rozhodne stoja za pozornosť každej firmy.“

Ďalšie informácie o novom rade

 • Najkompaktnejší pôdorys v triede a oveľa nižšia hmotnosť
 • Podávanie papiera v tvare C znižuje pravdepodobnosť uviaznutia papiera a zvyšuje spoľahlivosť
 • 10,1-palcový panel rozhrania – chytrejší a intuitívnejší s ekologickým nastavením tlače
 • Ľahké a jednoduché použitie vďaka automatickej detekcii veľkosti papiera a tichým zásobníkom papiera
 • Ľahké vkladanie, kompaktné vysokokapacitné zásobníky atramentu
 • Veľkosť kapacity zásobníka na papier– až 5150 listov
 • Obmedzenie prestojov – vytvorené pre ľahký prístup, rýchlu a účinnú údržbu
 • Možnosť snímania rýchlosťou 60 strán za minútu / 120 obrázkov za minútu a voliteľná integrovaná funkcia OCR
 • Vnútorný finišer – kompaktné zariadenie šetriace miesto na kompletizáciu a zošívanie dokumentov
 • Dostupné aj s voliteľným dierovačom
 • Pripojiteľný vonkajší finišer na brožúry –zošívanie, dierovanie, tlač obálok, sedlové zošívanie, stredové a trojité skladanie

 Zdroj: Epson

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo