Spoločnosť Epson ponúka svoje prvé riešenie pre potlač textilu, ktoré je založené na termosublimačnej technológii a originálnych fluorescenčných atramentoch. Tlačiarne SureColor SC-F9400H a SC-F9400 sú postavené na úspechu radu F a zákazníkom ponúkajú vyššiu flexibilitu tlače.

Spoločnosť Epson predstavila dve 64-palcové sublimačné tlačiarne SureColor SC-F9400H a SC-F9400. Tlačiarne boli vyvinuté predovšetkým pre rýchlu veľkoobjemovú potlač odevov, textílií, reklamných pútačov a ďalších produktov.
Model SC-F9400H ponúka firmám možnosť tlačiť pomocou dvoch originálnych riešení s fluorescenčnými atramentami (žltý a ružový), ktoré prinášajú jasné a živé farby pre výrobu športového oblečenia, pracovných odevov a módnych doplnkov. Rad SC-F9400 je evolúciou overená technológia tlače Epson. Zaisťuje vysokú kvalitu tlače v spojení s vyššou produktivitou a spoľahlivosťou.

Slávek Gross, LFP Business Account Manager v spoločnosti Epson Europe CZ & SK

„Tento produktový rad ďalej rozvíjame. Originálne riešenie pre fluorescenčnú tlač, ktoré sme práve uviedli na trh, pridáva novú hodnotu. Je to naše prvé riešenie tohto typu a veríme, že sme pripravili fluorescenčné atramenty, ktoré sú lepšie z hľadiska žiarivosti a farebnej denzity. Nejde však len o fluorescenčné atramenty. Prichádzame tiež so širším výberom súborov EMX (pre riadenie farebnosti na rôznych materiáloch), inštruktážnym videom na údržbu (spúšťaným pomocou QR kódu) a množstvom ďalších funkcií k čo najväčšiemu uľahčeniu nastavenia, použitia a údržby. Sme si istí, že rad SC-F9400 bude mať priaznivý vplyv na ziskovosť mnohých firiem.“

Okrem rozšírenej použiteľnosti spoločnosť Epson zachovala v rade F mnoho kľúčových funkcií z predchádzajúcich modelov. Práve tieto osvedčené a odskúšané technológie umožňujú spoločnosti Epson byť ťahúňom inovácií v odvetví a vytvárať pre firmy nové obchodné príležitosti.

Hlavné vlastnosti

 • Originálne fluorescenčné atramenty
 • Veľkoobjemové zásobníky atramentov
 • Softvér Epson Edge Print
 • Inštruktážne video spúšťané QR kódom
 • Širší výber súborov EMX
 • Ochranný kryt tlačovej hlavy pre riadené prúdenie vzduchu
 • Hybridná plocha a rebrovaná tlačová plocha pre efektívnu manipuláciu s médiami
 • Lapač prachu a stieranie hláv textilným pásom pre prevenciu upchatia trysiek
 • Robustná konštrukcia tlačiarne, pokročilé automatické riadenie napnutia a narovnania pre presný posun médií
 • LED osvetlenie potláčaného papiera
 • Jednoduché nastavenie médií

Spoločnosť Epson ponúka kompletné riešenie – tlačiareň, atramenty, substráty, softvér a podporu. Jednotlivé súčasti sú navrhnuté tak, aby spolu perfektne fungovali. Keď sa k tomu pridá jednoduché nastavenie a používanie, máme ideálne riešenie pre firmy, ktoré chcú začať s termosublimačnou tlačou alebo aktualizovať skoršie modely.

Tlačiarne SureColor SC-F9400 a SC-F9400H budú dostupné v januári 2020.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo