Spoločnosť Epson nadväzuje spoluprácu s popredným poskytovateľom RIP riešení, spoločnosťou EFI, a prichádza na trh s uceleným tlačovým riešením určeným dizajnérom, agentúram a reklamným oddeleniam, ktoré spracovávajú svoje nátlačky priamo vo firmách.

Toto komplexné riešenie podporí ich potreby súvisiace s tvorbou nátlačkov. Nový rad Epson Design Editions zahrňuje tri najdôležitejšie produkty vo svojej triede – modely WT7900, SP-4900 a SP-3880.

Spoločnosť Epson tak poskytuje kompletné a jednorazové riešenie pre všetky nátlačky spracovávané v domácich firmách. Pre vyťažené oddelenia alebo agentúry, ktoré nemajú dostatok času na vykonanie vlastného prieskumu, určenie najvhodnejších postupov a zakúpenie každého prvku samostatne, predstavuje Design Editions rýchle riešenie a nákladovo efektívnu investíciu. Jednoducho si zvoľte tlačiareň Epson, ktorá vyhovuje vašim potrebám a spoločnosť Epson vám prostredníctvom jedného z našich obchodných partnerov poskytne celý hardwarový balíček, vrátane inštalácie a softvéru RIP od spoločnosti EFI – obľúbeného vydania Express Edition – spoločne so sadou profilov médií Epson.

V prípade, že užívatelia potrebujú funkcie mimoriadne presnej automatickej kalibrácie a merania farieb, je možné túto zostavu doplniť aj o zariadenie SpectroProofer.

Tlačiarne:
• Epson Stylus WT7900 Design Edition – prvé komplexné riešenie v odbore nátlačkových technológií zahŕňa produkčnú tlačiareň s možnosťou použitia bieleho atramentu a ponúka inovatívne a unikátne zloženie atramentov, ktoré možno použiť na tlač na rôzne podkladové materiály, vrátane metalických, v šírkach až 24 palcov (53,35 cm).

• Epson Stylus Pro 4900 Design Edition – toto riešenie ponúka vysoko kvalitné nátlačky do šírky až 17 palcov (43,2 cm) a je vhodné pre agentúry a reklamné oddelenia, ktoré spracovávajú tlačové výstupy vo vlastných firmách a prajú si dosiahnuť najvyššiu, t.j. 98 % zhodu s farebnou paletou Pantone.

• Epson Stylus Pro 3880 Design Edition – riešenie vhodné pre malé dizajnérske štúdiá alebo externých pracovníkov, ktorí požadujú kompaktnú, cenovo dostupnú tlačiareň pre zabezpečenie svojich potrieb v oblasti nátlačkov do šírky tlače až 17 palcov (43,2 cm).

Modely WT7900 a SP-4900 Design Editions je možné zakúpiť od decembra 2011 a model SP-3880 Design Edition je k dispozícii od januára 2012. Tlačiarne Design Editions sú ponúkané v rámci oblasti EMEA.

Zdroj TS: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo