Spoločnosť Epson ohlásila s príchodom nového roku personálnu zmenu na pozícií Marketing & PR Coordinator CZ & SK.  Po novom túto pozíciu získala Kateřina Vymazalová. Do spoločnosti Epson nastúpila k 2. januáru 2018, a nahradila tak Kateřinu Bradáčovú, ktorá vo funkcií pôsobila od januára 2014.

Smelé plány a nová stratégia

Kateřina do Epsonu prišla zo spoločnosti Huawei, kde pôsobila takmer dva roky na pozícií Marketing Manager CZ & SK v divízií EBG. Medzi jej kompetencie patrilo nielen plánovanie a realizácia marketingových stratégií, ale aj organizovanie medzinárodných partnerských akcií, ktorých sa zúčastnili významní klienti i členovia vlády. Predtým 5 rokov viedla marketingový tím medzinárodného IT distribútora ASBIS, kde sa veľkou mierou podieľala napríklad na úspešnom zavedení značky Prestigio na český trh.

Epson_Katerina VymazalovaMarketing je pre mňa atraktívny pre svoju synergiu kreativity a precíznosti, kedy si človek môže na jednej strane pustiť uzdu fantázie, ale zároveň musí na konci sedieť každé číslo. Mám takmer 7 ročné skúsenosti najmä z oblastí IT marketingu, preto verím, že moje pôsobenie bude pre spoločnosť Epson prínosom,“ hovorí Kateřina Vymazalová.

V Epsone bude mať na starosti všetky marketingové a PR aktivity pre Českú a Slovenskú republiku vrátane strategického plánovania a rozvoja značky. „Epson je inovatívna spoločnosť, ktorá prichádza s nevšednými riešeniami a nebojí sa posúvať technologické hranice, preto je pre mňa výzvou a potešením stať sa členom jej tímu,“ dodáva Kateřina.

Zdroj: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo