Jasnejší, rýchlejší, ostrejší monitor, ktorý uspokojí najnáročnejších užívateľov požadujúcich rýchly monitor. Monitor FORIS FS2333 je osadený LCD displejom s technológiou IPS a moderným energetický úsporným podsvietením typu LED s automatickou sofistikovanou reguláciou jasu. Podanie textov aj grafiky je kontrastné a ostré ako britva.

FS2333 predstavuje veľmi rýchly 23“ IPS displej s Overdrive technológiou pre zrýchlenie odozvy a pomerom strán 16:9 s FullHD rozlíšením 1920×1080, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov požadujúcich rýchly monitor s rozsiahlou podporou digitálnych formátov (50Hz/60Hz, progresívny/prekladaný).

Analógové aj digitálne rozhranie pre PC a dva konektory HDMI pre multimediálne prístroje umožňuje univerzálne pripojení prakticky k čomukoľvek. Pre hráčov a amatérskych fotografov je tento monitor za každých okolností zárukou kvalitného zobrazenia.

Funkcie Smart Insight, Power Gamma a Smart Resolution

Smart Insight – automaticky rozpoznáva na obrazovke tmavé scény a zlepšuje ich čitateľnosť – kresbu, bez toho aby zmenšoval kontrast detailov zobrazovaného motívu.

Power Gamma – zvýrazňuje nízke kontrasty a robí tak tmavé partie obrazu lepšie viditeľnými.

Smart Resolution – Monitor dokáže v obraze vyhľadávať a opravovať neosprosti, pohybové artefakty a farebné tóny. Nová funkcia Smart Resolution potom následne upravuje len tie partie obrazu, ktorým to skutočne pomôže. Obraz je ostrý a jasný, pôsobí realistický a živo.

Ergonómia
Z ergonomického hľadiska monitor zaujme na prvý pohľad vysoko flexibilným výškovo nastaviteľným stojanom a tiež diaľkovým ovládaním umožňujúcim jednoduché a pohodlné nastavenie monitora.

Podpora HW kalibrácie
Dôležitá je podpora HW kalibrácie pomocou softvéru EIZO EasyPIX, ktorý umožňuje základnú kalibráciu monitora aj bez kalibračnej sondy a v prípade potreby dokáže spolupracovať s kalibračnou sondou EIZO EX1. Monitor sa tak dá ľahko a rýchlo nastaviť na požadované hodnoty jasu a farebnej teploty bieleho bodu a zároveň tiež automatický vytvoriť a zapísať do „Správy farieb“ jeho farebný profil.

Záruka a dostupnosť
Monitor EIZO FS2333 je štandardne ponúkaný s predlženou päť ročnou záručnou lehotou na elektroniku a vlastný zobrazovací LCD displej. Uvedený monitor sa začne predávať na Slovensku a ČR už začiatkom októbra.

Zdroj TS: EIZO

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo