Vďaka rozhraniu USB-C pre upstream, signálovým vstupom DisplayPort a HDMI a štvoricou konektorov USB pre periférie monitor EIZO FlexScan EV2480 poskytuje najmodernejšie možnosti prepojenia.

FlexScan EV2480 zaujme obrazovou kvalitou, ergonómiou a funkciami pre úsporu energie.

Takmer bezrámečkový panel Full HD s uhlopriečkou 23,8 palca má veľkosť vhodnú pre bežné nasadenie v kancelárii. Veľmi praktické je aj napájanie a nabíjanie výkonom 70 W cez USB-C. Spoľahlivo postačí menším počítačom a notebookom, ktoré sa pripájajú rýchlo a pohodlne jediným káblom. Úprava pre potlačenie odleskov a regulácia jasu Auto-EcoView predchádzajú oslnenia užívateľa. Samočinná regulácia jasu navyše šetrí elektrinu.

FlexScan EV2480
FlexScan EV2480

Panel LCD s technológiou IPS ponúka tie najširšie pozorovacie uhly. Ovládacie prvky, senzor jasu a reproduktory sú vstavané do úzkeho predného okraja monitora EV2480. Zaisťujú ľahkú ovládateľnosť a pritom sú dokonale zladené s dizajnom prístroja.

Obrazovku monitora EV2480 môžete otočiť, nakloniť a sklopiť do polohy, ktorá bude najpohodlnejšie pre váš chrbát, šiju a posed. Plynulé nastavenie výšky umožní umiestniť horný okraj obrazovky do ergonomickej polohy pod úrovňou očí. S monitorom EV2480 sa z práce stáva potešenie.

Monitor je certifikovaný podľa významných noriem ekologickej udržateľnosti ako TCO Certified Generation 8, EPEAT alebo Energy Star.

Vlastnosti

  • Dokovacia funkcie pre tablety a notebooky vďaka rozhraniu USB-C 3.1 s prenosom signálu DisplayPort a s napájacím výkonom až 70 W
  • Rámček široký iba 1 mm pre extrémne kompaktný a mimoriadne pútavý vzhľad
  • Kontrast 1000: 1, jas 250 cd / m², pozorovací uhol 178 °
  • Funkcia Auto-EcoView, EcoView-Index a EcoView-Optimizer pre najvyššiu úsporu energie a optimálnu ergonómiu
  • Signálové vstupy USB-C (DisplayPort Alt Mode), DisplayPort, HDMI
  • Štyri konektory USB-A pre downstream

Päťročná záruka
EIZO poskytuje päťročnú záruku pre všetky modely FlexScan, a teda aj pre monitor EV2480. Ponúka tak najvyššiu bezpečnosť investície a veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo (TCO).

Dostupnosť
Monitor EV2480 je v predaji od apríla 2021.
Odporúčaná predajná cena s DPH: 350 EUR / 8.990 Kč.

Zdroj: EIZO

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo