EIZO ponúka nový model monitora FlexScan EV2457  s uhlopriečkou 24,1 palca. Elegantný bezrámčekový a úplne hladký dizajn je ideálny pre viac obrazovkové zostavy.

EIZO FlexScan EV2457

Model FlexScan EV2457 ponúka pri viac monitoroch možnosť reťazového prepojenia cez DisplayPort. Konštrukcia i priechodné signálové rozhranie je veľmi vhodné pri vytváraní viac obrazovkových zostav, so zameraním na úhľadnú pracovnú plochu a jednoduchú kabeláž medzi počítačom a monitormi.

EIZO FlexScan EV2457
Aj v oblasti obrazovej kvality i ergonómie táto obrazovka o pomere strán 16:10 spĺňa tie najvyššie nároky kladené na moderné monitory.

Antireflexný povrch a funkcia Auto-EcoView zabraňujú oslňovaniu užívateľa. Panel LCD s technológiou IPS ponúka tie najširšie pozorovacie uhly. Vďaka tomu zostávajú farby aj kontrast v celom zornom poli užívateľa nemenné. Obraz je zreteľný a ľahko čitateľný. Z práce s monitorom EV2457 sa stáva potešenie.

Pri umiestnení do viac obrazovkovej zostavy oceníte nielen takmer bezrámčekový dizajn, ale tiež priechodné rozhranie DisplayPort, cez výstup ktorého môžete pripojiť ďalšie monitory.

Všetky ovládacie prvky, senzor jasu i reproduktory sú úplne zarovnané s úzkym predným okrajom, do ktorého sú vstavané. Zaisťujú ľahkú ovládateľnosť a pritom sú dokonale zladené s plochým bezrámčekovým dizajnom monitora.

Monitor je navyše vybavený štvoricou konektorov „USB 3.1 typu A“, ponúkajúcich päťvoltové napájania pre myš, klávesnicu, slúchadlá alebo iné zariadenia. Tie sa dajú pripájať k monitoru ľahšie než priamo k počítaču.
Model EV2457, je ponúkaný v bielom aj čiernom prevedení s farebne zladenými káblami. Vaša kancelária získa úhľadný a elegantný vzhľad.

EIZO FlexScan EV2457
Model EV2457 je už štandardne (tak ako jeho predchodca EV2456) vybavený pokrokovými technológiami typu Flicker Free a Reduce Blue Light pre prácu so zníženými hodnotami jasu v tmavých prostrediach alebo technológiou Paper Mode pre simuláciu čítacieho zariadenia v prípade dlhšieho čítanie elektronických dokumentov.

Softvér EIZO Screen InStyle

K monitoru EV2457 sa dodáva softvér EIZO Screen InStyle. S jeho pomocou môžu užívatelia ovládať viac monitorov súčasne a zladiť tak ich nastavenie jasu, napájanie či ďalšie parametre.

Horúca novinka: Vstupný signál si teraz môžete namiesto tlačidiel na prednej strane monitora pohodlne prepínať „užívateľsky“ voliteľnou klávesovou skratkou.
Prostredníctvom serverovej aplikácie Screen InStyle správca môže nastavovať všetky monitory FlexScan EV2457 z jedného miesta. Aplikácia je prínosom najmä tam, kde záleží na správnom nastavení všetkých monitorov a použitie funkcií pre úsporu energie.

Video:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=TL7D96Hz_N0

Dostupnosť

Monitor EIZO FlexScan EV2457 je dostupný v Európe od februára 2019.

Zdroj: EIZO

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokSITOWORKSHOP SZSDT 2019
Nasledujúci článok5 trendov, ktoré najbližšie ovplyvnia tlač