EFI VUTEk Q5r roll-to-roll UV LED printer

Tlačiareň VUTEk Q5r od spoločnosti EFI (Electronics For Imaging, Inc.), a softvér Fiery Finishing získali ocenenia European Digital Press (EDP).

  • Roll-to-roll UV LED tlačiareň EFI VUTEk Q5r porazila konkurenciu v kategórii širokoformátových tlačových systémov pre tlačiarne so šírkou nad 350 centimetrov.
  • Porotcovia EDP ocenili aj integráciu softvéru EFI Fiery ako najlepšie riešenie v kategórii programov: za nástroje softvérovej automatizácie.

Automatizácia, kvalita a hodnota s ocenenou technológiou roll-to-roll

Používatelia tlačiarní VUTEk Q5r na celom svete majú pozitívne skúsenosti so zvyšovaním produktivity a vytváraním nových obchodných príležitostí vďaka vysokému stupňu automatizácie tlačiarne, jej rýchlosti a prémiovej kvalite atramentovej tlače UV LED. Široká škála aplikácií navrhnutých pre náročné, prémiové POP, ako aj veľkoformátové billboardy.

Tlačiareň EFI VUTEk Q5r je najrýchlejšia a najproduktívnejšia grafická LFP tlačiareň typu roll-to-roll vo svojej triede, ktorá dokáže pracovať rýchlosťou až 672 metrov štvorcových za hodinu. Tlačiareň so šírkou 5,2 metra poskytuje úplné systémové riešenie od odoslania súboru až po hotovú tlač s možnosťami, ako je automatická tlač s podsvietením, kontrola kvality, automatická kalibrácia, rezanie a oveľa viac.

Tlačiarne EFI VUTEk série Q, ktoré zahŕňajú model Q5r aj 3,5 metra široký model VUTEk Q3r, sú dostupné až s deviatimi farbami: štandardný CMYK, voliteľné LC, LM, LK, vrátane bielej a transparentného laku. Zariadenia sú vybavené technológiou EFI UltraDrop s natívnymi 7-pikolitrovými tlačovými hlavami. Medzi výhody patrí dynamický rozsah, plynulosť prechodov, ako aj presný a ostrý text veľkosti 3 bodov so skutočným rozlíšením až 1 200 bodov na palec (DPI).

Pripravil: František Martančík
Zdroj: www.efi.com

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo