S novým radom projektorov Epson si bude môcť domáce kino pre náročných dopriať skutočne každý.

Spoločnosť Epson oznámila uvedenie troch nových top modelov 3D projektorov určených pre domáce kino, ktoré filmovým fanúšikom ponúknu špičkové kinematografické zážitky – vrátane základnej verzie pre milovníkov filmov, ktorí si chcú dopriať pôsobivé veľkoformátové zážitky za prijateľnú cenu. Okrem takmer dvojnásobne vysokého kontrastného pomeru ako pri predchádzajúcich modeloch a novej možnosti pripojenia cez rozhranie MHL, ktorú ocenia najmä užívatelia inteligentných telefónov a tabletov, ponúka tento rad tiež funkciu Frame Interpolation (prekladanie snímok) v 2D aj 3D režime.

Model EH-TW9200W – je vybavený bezdrôtovým Full HD pripojením, vďaka ktorému môžu užívatelia pripojiť k projektoru svoje Full HD zariadenia bez toho, aby ich museli mať v rovnakej miestnosti. Verzia bez bezdrôtového pripojenia je označená ako EH-TW9200.

Model EH-TW7200 – sa môže pochváliť špičkovými funkciami, ktorými sú obvykle vybavené vrcholné modely, a ponúkne napr. široký posun objektívu a veľmi vysoký kontrastný pomer, avšak za oveľa priaznivejšiu cenu.

Všetky tri modely sú ideálnym riešením pre sledovanie najnovších trhákov plných tmavých filmových scén. Vďaka vysokému kontrastnému pomeru sa môžete tešiť na hlbšie a ostrejšie odtiene čiernej. Modely EH-TW9200W a EH-TW9200 sa vyznačujú veľmi vysokým kontrastným pomerom 600 000 : 1, zatiaľ čo EH-TW7200 ponúkne veľmi slušnú hodnotu 120 000 : 1.

Model EH-TW9200W – je zároveň jedným z prvých projektorov Epson určených pre domáce kino, ktorý prostredníctvom konektora MHL umožňuje užívateľom prehrávať obsah priamo z ich inteligentného telefónu alebo tabletu – vrátane fotografií, videa a hudby.

Produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „V spoločnosti Epson, ktorá je už viac ako desať rokov popredným svetovým výrobcom projektorov , sa snažíme našu technológiu neustále zdokonaľovať, aby sme domácim užívateľom ponúkli tie najlepšie filmové zážitky. Všetky tri modely sú navyše kompatibilné s rádiofrekvenčnými (RF) 3D okuliarmi s aktívnou clonou, ktoré je možné dobíjať cez rozhranie USB. Dodávajú sa spoločne s projektorom a samostatne je ich možné zakúpiť za 79 EUR. Vďaka rádiofrekvenčnej technológii je možné tieto ľahké okuliare používať na vzdialenosť až 10 m od projektora a ponúkajú úžasnú a pôsobivú 3D zábavu.“

Projektory EH-TW9200W, EH-TW9200 a EH-TW7200 budú dostupné od októbra 2013.

Zdroj TS: Epson

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo