Globálny trend digitálnej transformácie je nezastaviteľný. Možno nedobrovoľne sme sa v čase pandémie presvedčili, aké dôležité sú technológie, možnosť riešiť veci na diaľku a online. Oblasť digitalizácie sa tak pre firmy stáva jednou z hlavných investícií. Spoločnosť Xerox im ponúka ideálnu platformu Xerox Workplace Cloud.

Bezpečná autorizácia pri využívaní systémov, zdieľané dokumenty, práca na diaľku. A nielen to sú dôležité aspekty práce v súčasnosti. Spoločnosť Xerox prichádza s ideálnym riešením. Predstavuje Xerox Workplace Cloud, kompletnú cloudovú platformu pre procesnú a dátovú bezpečnosť, mobilitu a kontrolu nákladov.

Kontrola ako minimalizácia nákladov

Aj keď papier nikdy úplne nezmizne, zapojenie moderných technológií do práce s dátami a správy dokumentov je nevyhnutnosťou. Xerox Workplace Cloud ponúka tzv. AAA riešenie, ktoré je veľmi jednoduché na zavedenie do systémov spoločností, zároveň ponúka kvalitné riešenie a zabezpečenie systémov.

Xerox Workplace Cloud

 Xerox Workplace Cloud umožňuje prepojenie a prístup do zložiek, systémov aj dokumentov odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek autorizovaného zariadenia (počítača, laptopu, emailu alebo mobilnej aplikácie Xerox Workplace). „Je to veľmi používateľsky prístupné riešenie, ktoré sa dá jednoducho riadiť aj zavádzať na diaľku. Či už tlačíte odkiaľkoľvek a kdekoľvek, máte vždy prehľad,“ hovorí Peter Halmo, riaditeľ slovenskej pobočky spoločnosti Xerox.

Firma tak získa rýchly a jednoduchý prehľad nad tlačovými zariadeniami aj tým, čo zamestnanci tlačia. Je možné monitorovať spotrebu pri tlači, kopírovaní, skenovaní alebo faxovaní. Xerox Workplace Cloud ponúka tiež nastavenie kombináciou pravidiel. Firma tak môže ľubovoľne obmedziť počet farieb, čas alebo dni v týždni, kedy je možné multifunkčné zariadenie využívať.
Rovnako tiež zamedziť možnosti tlače určitej skupine zamestnancov.
„Kontrola nákladov na tlač, ktorú predtým množstvo firiem neriešilo, je dnes kľúčová. Náš systém im umožní ušetriť nemalé peniaze, ktoré môžu využiť inde,“ popisuje Halmo ekonomicky výhodné a zároveň jednoduché riešenie.

Bezdotyková bezpečnosť

Zabezpečenie, rýchlosť, spoľahlivosť a jednoduchá využiteľnosť. To sú základné požiadavky, ktoré už niekoľko rokov zákazníci pri riešení tlačových služieb a správy dokumentov požadujú na prvom mieste. Xerox Workplace Cloud je inovatívna služba s obrovským dôrazom na zabezpečenie.
Kontrola prístupu a použitia multifunkčných zariadení, kontrola nákladov alebo zabezpečenie citlivých dokumentov a informácií. Táto cloudová platforma spĺňa tie najnáročnejšie parametre.

Xerox Workplace Cloud

Každé multifunkčné zariadenie disponuje pohodlným a zároveň bezpečným prihlásením k tlači a cloudovým úložiskám, ako je napríklad Google Drive, OneDrive, Dropbox alebo Concur. Pre odblokovanie je možné zadať PIN kód na paneli, ale ide to aj bezkontaktne pomocou karty, alebo chytrých telefónov a systémov NCF, či QR kódu.  

Cloudová služba

Autorizačný systém AAA Cloud poskytuje spoločnosť Xerox ako službu. Ročný poplatok zahŕňa pridelenie servera, licencie, licenčnú službu a podporu.

„Bez starostí a potreby investície do pridelenia a údržby serverov, môže mať firma u nás kompletnú starostlivosť a hosting a cloudové riešenie. Zároveň sme schopní zákazníka posunúť ďalej v digitalizácii a spracovaní dokumentov. Od prvého vstupu až po posledný klik, vysvetľuje Halmo výhody riešenia.

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokXerox ruší svoju účasť na veľtrhu Drupa 2021
Nasledujúci článokDenzitometer verzus SpektroDenzitometer