Digitálne zrkadlovky Nikon D850 a D7500 spolu s Nikon Coolpix W300 získali prestížne ocenenie iF Design Award 2018.

Už 65 rokov je iF DESIGN AWARD celosvetovo uznávanou ochrannou známkou pre výnimočný dizajn. Tento rok sa do súťaže prihlásilo viac ako 6 400 produktov z 54 krajín, čo bol v tomto výročnom ročníku skutočne rekordný počet. 63 nezávislých renomovaných odborníkov vybralo tých najlepších v kategóriách, ako napríklad produkt, komunikácia či obal.

IF-Design-AwardIF DESIGN AWARD je jedna z najprestížnejších a najväčších dizajnérskych súťaží na svete. Od roku 1953 sa dizajnéri, výrobcovia aj používatelia pozerajú na značku iF ako na svedectvo výnimočnej kvality a symbol dôvery. Ocenenie za dizajn iF Design Award 2018 získali až 3 produkty spoločnosti Nikon, ktoré tak potvrdzuje výnimočnosť ich dizajnu. Ide o dve digitálne jednooké zrkadlovky Nikon D850 a Nikon D7500 a tiež o kompaktný digitálny fotoaparát Nikon COOLPIX W300.

Víťazné produkty NIKON

Digitálna jednooká zrkadlovka – Nikon D850

NIKON-D850Fotoaparát D850 je najnovší vlajkový model spoločnosti Nikon, ktorý poskytne fotografom používajúcim plnoformátové fotoaparáty neprekonateľnú kombináciu rozlíšenia, rýchlosti a citlivosti na svetlo.

Predstavuje ideálnu voľbu pre fotografov, ktorí potrebujú slobodu pri dosahovaní úžasných snímok bez kompromisov. Model D850 exceluje vo všetkých oblastiach, vďaka čomu je ideálnym fotoaparátom pre profesionálov.

Digitálna jednooká zrkadlovka – Nikon D7500

D7500 je pokročilá digitálna jednooká zrkadlovka, ktorá obsahuje množstvo inovácií uznávaného modelu D500 v ľahkom, odolnom a cenovo dostupnejšom tele.

NIKON D 7500
Obrazový snímač s rozlíšením 20,9 milióna pixelov a širokým rozsahom citlivosti ISO z nej robia v rukách vášnivého fotografa schopný a všestranný nástroj.

Kompaktný digitálny fotoaparát – COOLPIX W300

COOLPIX W300 je odolný kompaktný digitálny fotoaparát, ktorý je vodotesný do hĺbky 30 m, zvládne nárazy alebo pády z výšky až 2,4 m a ponúka vysoký výkon s možnosťou snímania videosekvencií v rozlíšení 4K UHD.

NIKON COOLPIX W300
Tento odolný fotoaparát je vybavený množstvom intuitívnych funkcií na snímanie akčných výletov, ako napríklad turistiky, kempovania, lyžovania či oddychovania na pláži.

Zdroj: Nikon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo