Každý monitor EIZO CS2410 je počas výroby kalibrovaný a presne nastavený.

Spoločnosť Eizo predstavila nový ColorEdge CS2410, 24-palcový hardvérovo kalibrovaný monitor určený pre poloprofesionálov s WUXGA (1920 × 1200 pixelov) rozlišením.

EIZO ColorEdge CS2410

Monitor ColorEdge CS2410 predstavuje cenovo dostupný základný model z portfólia grafických monitorov EIZO. Tento 24-palcový monitor cieli na tvorivých pracovníkov využívajúcich farebný priestor sRGB.

EIZO CS2410
Šestnásťbitová tabuľka LUT, technológia DUE pre homogénnu reprodukciu obrazu na celej zobrazovacej ploche a možnosť rýchlej a jednoduchej hardvérové ​​kalibrácia robí z modelu CS2410 nefalšovaného člena rady ColorEdge a zároveň presný a spoľahlivý nástroj pre fotografov, digitálnych umelcov a grafikov.

Grafický monitor so stopercentným pokrytím farebného priestoru sRGB

Bežné kancelárske monitory neposkytujú dostatočnú presnosť a spoľahlivosť, ktorú fotografi, tvorcovia videa či grafici potrebujú – a to ani v prípade, že pracujú výhradne vo farebnom priestore sRGB. Pre neskreslenú reprodukciu obrazových dát je potrebný grafický monitor.

EIZO CS2410
S rozlíšením 1920 × 1200 pixelov a pomerom strán 16:10 je vhodný tiež pre používateľom notebookov. Nový základný monitor EIZO ponúka značné rozšírenie pracovnej plochy a dostatok priestoru pre nástrojové lišty a ovládacie prvky.

Kalibrovaný a presne nastavený

Každý monitor EIZO CS2410 je počas výroby kalibrovaný a presne nastavený. Vaša nová obrazovka ColorEdge je tak okamžite pripravená a vy môžete ihneď vytvárať farebne verné fotografie, videá alebo grafiku. Vďaka súhre 16bitovej tabuľky Look-Up-Table (LUT) a obvodu Digital Uniformity Equalizer (DUE) pre špičkovo homogénne zobrazenie sa na presnosť nového modelu CS2410 môžu spoľahnúť ako začínajúci tvorcovia, tak všetci, ktorí chcú posunúť svoju prácu o úroveň vyššie.

EIZO CS2410

Vlastnosti

  • Panel IPS LCD, kontrast 1000: 1, jas 300 cd / m2
  • Pokrytie 100% farebného priestoru sRGB
  • 16-bitová tabuľka LUT pre presnú hardvérovú kalibráciu
  • Až 10-bitová reprodukcia farieb
  • Vstupy Display Port, DVI-D a HDMI
  • Rozbočovač USB
  • Kalibračný softvér ColorNavigator 7 a program pre správu farieb Quick Color Match (zdarma)
  • Svetelná clona CH2400 s magnetickým upevnením ako voliteľné príslušenstvo
  • Päťročná záruka

Dostupnosť

Monitor bude v predaji od júla 2019. Nezáväzná odporúčaná predajná cena: 540 eur.

Zdroj: Eizo

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo