rezanie a gravírovanie emblémov

Spoločnosť kanovits media so sídlom v Dunajskej Strede prevádzkuje v súčasnosti najmodernejšie laserové centrum na Slovensku so zameraním na tvorbu tlačiarenských produktov, výrobu reklamných a dekoračných predmetov, ako aj realizáciu kreatívnych nápadov.

Z PONUKY SPOLOČNOSTI

Rezanie a gravírovanie papiera
Rezanie čipiek, ornamentov a iných zložitejších grafických prvkov svadobných oznámení, výroba vianočných a novoročných pozdravov či pozvánok, zdobenie titulkov v katalógoch či knihách. Povrchový, hĺbkový a 3D gravír alebo polopriehľadný see through-efekt.

kanovits media_09
Opracovanie kože, koženky a textílie
Nekaždodenné riešenia pre módnych návrhárov, dizajnérov nábytku a tvorcov úžitkového umenia – rezanie a gravírovanie čipiek, jemných mriežok, emblémov či log.

kanovits media _02 kanovits media _03
Drevo a elementy modelov
Výroba jedinečných drevených škatúľ, šperkovníc alebo tabúľ, gravírovanie fotografií do dreva, výsek dielov modelov s mimoriadnou precíznosťou.

kanovits media _06 kanovits media _08
Sklo, plexisklo a plasty
Možnosť vyhotovenia jedinečných firemných tabúľ, interiérových informačných systémov, kreatívnych produktov, predmetov dennej potreby.

Pridaná hodnota
Bonusom u kanovits media je nápad a skutočnosť, že klient má k dispozícii dizajnérov, ktorí mu pomôžu „vynájsť” produkt, kvalifikovaní grafici sa postarajú o to, aby sa nápad premenil na náčrt, a následne na grafický koncept. Spoločnosť kladie mimoriadny dôraz na to, aby vyhovela i tým najšpeciálnejším či nevšedným požiadavkám. Vďaka neustálemu inovovaniu technologického zázemia firmy a nadobúdaniu odborných vedomostí ponúka riešenia, ktoré sú na slovenskom trhu jedinečné.

Zdroj: kanovits media

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo