GSmart Elite s 4G/LTE a veľkou výdržou batérie.

Gigabyte GSmart uvádza na trh GSmart Elite – cenovo lákavý a pritom  výkonný smartfón s podporou dvoch SIM kariet a nadštandardnou batériou s kapacitou 4000 mAh. Cenovka určite prekvapí – v cene 129 Eur ponúka GSmart Elite mnoho špičkových funkcií, s ktorými sa stretnete u mnohonásobne drahšej konkurencie.

GSmart Elite s 4G/LTE

GSmart Elite prichádza v atraktívnom dizajne v bielo-zlatej kombinácii – texturované biele keramické telo je doplnené o zlaté vrubkované hrany, ktoré napomáhajú výbornej ergonómii. Päťpalcový displej s HD rozlíšením odpovedá na dnešné požiadavky používateľov, vrátane odolnej úpravy samotného skla voči poškriabaniu. Používateľ dostáva navyše v balení ochrannú fóliu displeja. Technológia displeja IPS zaručuje výbornú čitateľnosť aj na priamom slnku. GSmart Elite podporuje prácu s dvomi SIM kartami súčasne (Dual SIM Dual Stand-by), takže môžete v elegantnom smartfóne spojiť pracovný aj súkromný život.

Výkon, ale najmä výdrž, ktorú si obľúbite!

Aj z nízkej cene môže používateľ dostať výborný výkon – dôkazom je osemjadrový procesor taktovaný na 1,4 GHz spolu s 2 GB pamäte RAM. Internú 16 GB pamäť je možné rozšíriť microSD kartou o ďalších 32 GB.

Zadný fotoaparát s 13 Mpix rozlíšením a automatickým zaostrovaním zvládne nahrávanie videa vo full HD rozlíšení a navyše ponúka skvelé funkcie, ktoré ocení každý fotograf – detekciu tváre, detekciu úsmevu, HDR režim či spúšť fotoaparátu hlasovým príkazom alebo gestom pri fotení „selfičiek“, na čo môžete využiť aj predný 5 Mpix fotoaparát. Lítium-polymérová batéria s nadštandardnou kapacitou 4000 mAh umožňuje so smartfónom pracovať naplno viac ako dva dni bez pripojenia k elektrickej sieti a teda akéhokoľvek obmedzovania sa. Batéria s takouto kapacitou je „návyková“, už nebudete musieť každý večer hľadať napájací kábel.

GSmart Elite_04

Užite si rýchlosť a presnú navigáciu

Už sa nemusíte obmedzovať ani v rýchlosti – s modelom Elite si užijete prenosové rýchlosti až do 150 Mbit/s v 4G/LTE sieti slovenských mobilných operátorov. V prípade 3G sietí je prenosová rýchlosť podporovaná v HSPA+ sieťach až do 42 Mbit/s. Vaša navigácia bude ešte presnejšia vďaka podpore asistovanej navigácie (A-GPS). A toto všetko máte k dispozícii pod taktovkou operačného systému Android 5.1 Lollipop v atraktívnej koncovej cene.

Technické parametre v kocke:
Procesor: MediaTek 6592M+6290, osemjjadrový procesor taktovaný na 1,4 GHz
Operačná pamäť: 2 GB
Interná pamäť: 16 GB ROM, rozšíriteľná microSD o max. 32 GB
Operačný systém: Android 5.1 Lollipop
Displej: 5-palcový IPS displej s HD rozlíšením (1280 × 720 pixelov) chránený Asahi Glass, 294 ppi
Konektivita a navigácia: Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0 LE, HSPA, 3G/LTE, A-GPS, microUSB 2.0 OTG
Mobilné siete: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz, WCDMA 1900/2100 MHz, LTE CAT4 pásma 3/7/20
Rozmery: 143 × 72 × 9,3 mm
Hmotnosť: 150 gramov (vrátane batérie)
Batéria: 4000 mAh (Li-Po, nevyberateľná)

O spoločnosti Gigabyte GSmart
GIGA-BYTE Communications Inc. zastúpená na Slovensku pod značkou Gigabyte GSmart vyrába mobilné telefóny, ktoré umocňujú život dnešných ľudí plný komunikácie, zábavy, vzdelávania a výmeny informácií. S podporou inovatívnych myšlienok a technológií je našim cieľom ešte viac priblížiť ľudskú interakciu, ktorá stimuluje a inšpiruje ľudskú myseľ. GiGA-BYTE prináša telefóny na trh pod vlastnou značkou GSmart, s vlastným dizajnom a vo vlastnej výrobe. Náš tím tvoria vedci, dizajnéri či tvorcovia obsahu. Počúvame požiadavky trhu a prinášame riešenia.

Zdroj: Gigabyte GSmart

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo