Nová tlačiareň Xerox ColorQube 8870

s technológiou tuhého atramentu od spoločnosti Xerox, ktorá prináša možnosť farebnej tlače za cenu čiernobielej pre podniky všetkých veľkostí, je druhým zástupcom stolných tlačiarní v rámci radu ColorQube. Vďaka bezkazetovému systému spotrebných materiálov produkujú tieto tlačiarne o 90 % menej odpadu oproti porovnateľným farebným laserovým tlačiarňam.

S rýchlosťou 40 strán za minútu vo farbe alebo čiernobielo predstavuje táto tlačiareň ideálne zariadenie pre kancelárie, ktoré využívajú farby pri tlači obchodných ponúk, správ, letákov, tiež bežných dokumentov ako sú tabuľky, či e-maily.

Žiarivé a pritom dostupné farby

Tlačiareň ColorQube 8870 ponúka cenovo veľmi prijateľný spôsob ako ťažiť z výhod farebnej tlače.

•   Pri cene 1 900 EUR bez DPH prináša ColorQube 8870 až o 2/3 nižšie náklady na prevádzku v porovnaní s konkurenčnými zariadeniami, čo predstavuje výrazné úspory v priebehu celého životného cyklu tlačiarne.

Výnimočná kvalita farebnej tlače

Tlačiareň ColorQube 8870 poskytuje konzistentnú kvalitu tlače bez ohľadu na typ použitého média a navyše tieto funkcie a vlastnosti:

•   Color by Words (ovládanie farebných korekcií slovami) nástroj, ktorý umožňuje jednoducho definovať požadované farebné úpravy.

•   Ostrý text a jasné farby v obrázkoch vďaka schopnostiam farebnej simulácie schválenej pre systémy Adobe Postscript3 a PANTONE® .

•   Tuhý atrament dodáva tlači bohaté, živé farby na všetkých druhoch médií, vrátane recyklovaného alebo vopred zdobeného papiera.

Tlač s ohľadom na životné prostredie

Ekologické prínosy tlačiarne ColorQube 8870 certifikované v rámci ENERGY STAR® zahŕňajú:

•   Funkciu ovládačov (Earth Smart). Je súčasťou tlačového ovládača a umožňuje plošne predvoliť také nastavenia tlače, ktoré sú najohľaduplnejšie k životnému prostrediu. Napríklad automatická obojstranná tlač, tlač náhľadov v najnižšej tlačovej kvalite, tlač niekoľkých strán na jeden list papiera atď.

•   Funkciu Intelligent Ready. Tlačiareň sa sama naučí časový režim využívania tlače a podľa toho sa sama prepína do úsporného režimu v dobe, keď je pravdepodobné, že tlačiareň nebude nikto využívať.

•   Program GreenPrint, ktorý ešte pred tlačou automaticky upozorňuje na pravdepodobne zbytočné stránky (prázdne stránky, stránky obsahujúce iba logo alebo bannerovú reklamu).

Z výskumu vyplýva, že tlačiareň ColorQube 8870 spotrebuje v priebehu svojho životného cyklu o 30 % menej energie a emisie oxidu uhličitého sú o 30 % menšie v porovnaní s obdobnými laserovými strojmi.

Dostupnosť
Tlačiareň s technológiou tuhého atramentu ColorQube 8870 je aktuálne dostupná prostredníctvom siete distribučných a predajných partnerov spoločnosti Xerox. V predaji je so zárukou 24 mesiacov v mieste inštalácie alebo s možnosťou uzatvorenia zmluvy o plnom servisnom a prevádzkovom zabezpečení.

Zdroj TS: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo