Vďaka vynikajúcemu farebnému jasu, farebnej hĺbke a vysokej kvalite projekcie vytvára XEED 4K5020Z úchvatný obraz v natívnom rozlíšení 4K – 4 096 x 2 160 bodov.

Canon pokračuje na vlne úspechu špičkového projektora XEED 4K5020Z uvedeného na začiatku decembra 2018 a oznamuje vývoj nového 4K laserového projektora, ktorý ponúkne ešte vyšší jas a dokonalejšiu reprodukciu farieb. Najnovší model by mal prísť na trh v druhom štvrťroku roku 2019. Ide o súčasť záväzku spoločnosti Canon ešte viac podporovať systémových integrátorov pri návrhoch kreatívnych inštalácií. Evolúcia 4K projektora XEED 4K5020Z prinesie tiež rozšírenú konektivitu.

Canon XEED 4K5020Z

Nový kompaktný laserový 4K projektor s technológiou LCOS využije nedávno uvedené šasi projektora značky Canon a pochváli sa aj vyšším jasom, presnou optikou a vynikajúcou reprodukciou obrazu bez deformácií a chromatickej aberácie. Vďaka absencii integračných obmedzení umožní jednoduchú inštaláciu v ľubovoľnej orientácii v celom rozsahu 360 stupňov, či už na výšku alebo šírku.

Canon XEED 4K5020Z
Používatelia určite ocenia ľahko použiteľné čapové uchytenie objektívu aj kompatibilitu so siedmimi výmennými objektívmi značky Canon vrátane nového RS-SL07RST 4K. Za pozornosť stojí tiež 1,76-násobný motorizovaný zoom a vertikálny posun +/- 73% pri súčasnom znížení odleskov a skreslenia na minimum.

Canon XEED 4K5020Z
Neustále sa rozširujúci produktový rad projektorov od Canon ponúka inovatívne vlastnosti a funkcie, ktoré minimalizujú technické požiadavky na rozlíšenie 4K. Umožňuje vytvárať kreatívne inštalácie aj vo veľmi komplikovaných projekčných podmienkach.
Vďaka vynikajúcemu farebnému jasu, farebnej hĺbke a vysokej kvalite projekcie vytvára XEED 4K5020Z úchvatný obraz v natívnom rozlíšení 4K – 4 096 x 2 160 bodov. Projektor je tak pripravený na pribúdajúci obsah vo vysokom rozlíšení.

Canon XEED 4K5020Z
Medzi ďalšími vylepšeniami novo vyvíjaného projektora nebudú chýbať ani dva display porty, ktoré umožnia zobrazenie nekomprimovaného videa v rozlíšení 4K pri snímkovej frekvencii 60p a 10-bitové vzorkovanie (RGB, 4:4:4). Nový projektor je preto ideálny pre kreatívne inštalácie, CAD/dizajn alebo školské triedy a prednáškové miestnosti.

Súčasťou pripravovaného modelu bude aj duálna zobrazovacia technológia, ktorú Canon predstavil pri nedávno uvedenom projektore XEED 4K5020Z. Novinka ponúkne špičkové vlastnosti a funkcie pre zloženú projekciu na klenutých povrchoch a pri kreatívnych inštaláciách. Významným prínosom bude takmer bezúdržbová prevádzka umožňujúca jednoduché nasadenie v režime 24/7. Používatelia sa môžu tešiť aj na intuitívne ovládanie.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo