Canon i SENSYS LBP312x môže tlačiť na formáty A4/A5 s rýchlosťou až 43/65 strán za minútu.

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, predstavila novú tlačiareň i-SENSYS LBP312x. Tá je vďaka vysokej produktivite a malým rozmerom vhodná i pre vyťažené pracoviská, ktoré musia bojovať s nedostatkom voľného priestoru. Najnovší prírastok do portfólia značky Canon v sebe spája ostré a na detaily bohaté výstupy, skvelú rýchlosť, zásobníky s vysokou kapacitou papiera, obojstrannú tlač a univerzálnu mobilnú konektivitu.

Univerzálna a výkonná tlačiareň do kancelárií

Canon i-SENSYS LBP312x je čiernobiela tlačiareň, ktorá prináša širokú škálu  výhod – skvelú rýchlosť, malé rozmery, vysokú kvalitu výstupov, veľkú celkovú kapacitu papiera i nízke prevádzkové náklady. Vysoká produktivita a kompaktný design ju predurčujú na použitie vo všetkých typoch náročných prostredí, v ktorých je vyžadovaná častá a rýchla tlač. Canon i-SENSYS LBP312x tak nájde uplatnenie na miestach s častým kontaktom so zákazníkmi, ako je napríklad zdravotníctvo alebo maloobchod, i v ďalších dynamických prostrediach vrátane logistiky, financií alebo advokácie.

Kompaktné prevedenie
Najnovší model je založený na inovatívnom tlačovom stroji s kompaktnejšími rozmermi a využíva i menšie tonerové kazety. Tlačiareň Canon i-SENSYS LBP312x je tak možné vďaka jej malým rozmerom umiestniť čo najbližšie koncovým používateľom a sprístupniť vysokorýchlostnú čiernobielu tlač v špičkovej kvalite na najžiadanejšom mieste.

Canon i-SENSYS LBP312x
Vysoká produktivita a rýchla pripravenosť na tlač
Vylepšený tlačový stroj prináša popri menších rozmeroch i vysokú účinnosť. Canon i‑SENSYS LBP312x tak môže tlačiť na formáty A4/A5 s rýchlosťou až 43/65 strán za minútu. Vďaka režimom Quick Start Up a Recovery umožňuje nový model tlačiť už v priebehu niekoľkých sekúnd od zapnutia alebo prebudenia z pohotovostného režimu. Tlačiareň navyše umožňuje využívať i tonerové kazety s vysokou vyťaženosťou,  ktoré zaisťujú väčší počet výtlačkov medzi jednotlivými výmenami tonerov.

Skvelá  prispôsobiteľnosť
Súčasťou Canon i-SENSYS LBP312x je jeden vstavaný zásobník papiera s kapacitou 550 listov, ktorý je možné rozšíriť až o tri ďalšie štandardné zásobníky s jednotlivou kapacitou taktiež 550 listov. Výhodou väčšieho počtu zásobníkov nie je len menšia frekvencia doplňovania papiera, ale tiež možnosť tlače až na štyri rôzne formáty alebo rozdielne typy hlavičkového papiera a formulárov – to všetko bez potreby výmeny médií. 

Mobilita a jednoduchá integrácia s aktuálnym tlačovým prostredím
Canon i-SENSYS LBP312x podporuje širokú škálu cloudových a mobilných technológií vrátane aplikácie Canon PRINT Business a služieb Apple AirPrint, Mopria alebo Google Cloud Print. Nová tlačiareň je tiež optimalizovaná na použitie v prostrediach, ktoré využívajú tlačové jazyky PCL a PostScript. Canon i-SENSYS LBP312x je navyše kompatibilný  so spravovanými službami vrátane e-Maintenance pre vzdialenú správu a riešením pre správu tlače uniFLOW.

Nová modelová séria bude v predaji od februára 2017 za odporúčanú cenu 609,99 EUR.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo