Najnovšia modelová séria stavia na špičkovej kvalite a možnostiach produktového radu imageRUNNER ADVANCE.

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, predstavila tri nové multifunkčné zariadenia série imageRUNNER ADVANCE – modely imageRUNNER ADVANCE C255/355, imageRUNNER ADVANCE C3500 a imageRUNNER ADVANCE 4500.

Séria zariadení imageRUNNER ADVANCE

Všetky tieto nové modely navrhli špecialisti spoločnosti Canon tak, aby ponúkli rovnakú používateľskú prívetivosť, a to ako z pohľadu bežného používania, tak i správy multifunkčných zariadení. Vďaka intuitívnemu ovládaniu a jednoduchej prepojiteľnosti budú nové zariadenia neoddeliteľnou súčasťou stále komplexnejšieho kancelárskeho ekosystému, umožnia jednoduchú integráciu s riešeniami pre dokumentové workflow a efektívne riadenie celkových nákladov. Okrem toho ponúknu i špičkové ucelené zabezpečenie – to všetko v prevedení s minimálnymi priestorovými nárokmi.

Canon imageRUNNER ADVANCE 4500 Canon imageRUNNER ADVANCE C3500

Výkonná platforma pre prepojenú kanceláriu

Nové multifunkčné zariadenia stavajú na najnovšej generácii platformy pre zdieľanie imageRUNNER ADVANCE, ktorú už využívajú modelové série 6500, C5500 a C7500. Canon túto platformu navrhol s cieľom pomôcť zákazníkom zvýšiť produktivitu na ich pracoviskách – imageRUNNER ADVANCE sa môže pochváliť užívateľským ovládaním v duchu chytrých telefónov, ktoré je zhodné naprieč celým produktovým radom a umožňuje inteligentné riadenie tlačových nákladov, vzdialenú správu i riešenie problémov a výrazné zvýšenie prevádzkovej efektivity.

Podpora mobilnej komunikácie

Prístup spoločnosti Canon k mobilnému spôsobu práce spočíva v ponúknutí možnosti pracovať odkiaľkoľvek, bezpečne a s pomocou najlepších možných riešení. Túto snahu podporuje široká škála funkcií a vlastností, ktoré sú spoločné pre všetky modely tretej generácie produktového radu imageRUNNER ADVANCE.

Canon imageRUNNER ADVANCE C3500 NFCObzvlášť dôležité sú nové možnosti mobilného spôsobu práce a podpora konektivity. Zákazníci tak môžu ihneď po zapojení zariadenia využívať mobilnú konektivitu a k dispozícii majú i rad špecifických možností pre zaistenie rovnováhy medzi funkčnosťou a bezpečnosťou tlačového riešenia. Vďaka týmto vlastnostiam je platforma imageRUNNER ADVANCE ideálna i pre agilné pracoviská.

Moderné workflow vyžaduje pripojenie k externým zdrojom a pracovnú flexibilitu. Platforma imageRUNNER ADVANCE podporuje zmeny v prístupe ku spôsobu práce pomocou rozsiahlych možností pripojenia k jednotlivým zariadeniam, realizácii jednotlivých úloh i toku dokumentov naprieč organizáciou. Táto platforma je ideálna pre širokú škálu moderných kancelárskych workflow a je kompatibilná s radom mobilných aplikácií pre spracovanie dokumentov i priemyselných štandardov vrátane Apple AirPrint, Google Cloud Print a MOPRIA.

Platforma imageRUNNER ADVANCE je tiež skvelým partnerom riešenia pre správu dokumentov Canon uniFLOW, ktorá ponúka pokročilé možnosti využitia na agilných pracoviskách – teda všade tam, kde používatelia využívajú chytré zariadenia a vyžadujú pokročilú bezpečnosť i ešte vyššiu efektivitu.

Výborné možnosti práce s digitálnymi dokumentami

Digitalizácia umožňuje pristupovať k dokumentom prakticky odkiaľkoľvek a zvyšuje tak mieru spolupráce i produktivitu pracovníkov. Platforma imageRUNNER ADVANCE sa môže pochváliť pokročilými možnosťami elektronizácie pre rýchly a presný záznam informácií, teda vlastnosťami, vďaka ktorým je práca s dokumentami rýchlejšia i efektívnejšia.

Canon imageRUNNER ADVANCE C3500_Voice Operation Slant
Technológie značky Canon zjednodušujú vytváranie súborov a ich konverziu do podoby umožňujúcu následnú editáciu i automatické spracovanie digitalizovaných dokumentov v rámci podnikových procesov alebo zaslania do cloudových úložísk, ako je napríklad Google Drive, Evernote alebo Dropbox.

Návratnosť investície

Produktový rad imageRUNNER ADVANCE nie je len synonymom kvalitného hardwaru z dielne spoločnosti Canon, ale predstavuje tiež možnosť vybudovať tlačovú infraštruktúru s intuitívnou správou. Inžinieri i správcovia tlačového prostredia môžu kedykoľvek z osobného počítača, mobilného telefónu alebo tabletu zistiť stav konkrétneho zariadenia vrátane informácií nutných pre údržbu alebo servisný zásah – tieto technológie tak zlepšujú reakčný čas a zvyšujú pravdepodobnosť okamžitého vyriešenia problémov.

„Naša najnovšia modelové séria stavia na špičkovej kvalite a možnostiach produktového radu imageRUNNER ADVANCE,“ hovorí Dan Woodstock, Product Marketing Manager spoločnosti Canon Europe.

„V skutočnosti ide o najlepšiu časť nášho portfólia, ktorú sme kedy z pohľadu riešenia celkových tlačových nákladov na strane zákazníkov mali. Ako technológiu vhodnú pre ľubovoľnú riadenú tlačovú službu sme tieto nové zariadenia navrhli tak, aby ideálne vyhovovali vyťaženým moderným pracoviskám a vyžadovali len minimálne priestory i zdroje. S ohľadom na neustále rastúcu dôležitosť dokumentov a obsah pre akékoľvek podnikanie prinášajú naše nové zariadenia zásadné zrýchlenie a zjednodušenie dokumentového workflow.“

 imageRUNNER ADVANCE C255_355„Podniky venujú stále viac úsilia  tomu, aby ich pracoviská boli agilnejšie a umožnili užívateľom pracovať na zariadeniach podľa ich vlastnej voľby.

To všetko pri zachovaní dostatočnej miery bezpečnosti s priaznivými nákladmi,“ dodáva Dan Woodstock, ktorý pokračuje:

„Najnovšiu generáciu platformy imageRUNNER ADVANCE Canon navrhol s ohľadom na tieto požiadavky i s cieľom ponúknuť známe rozhranie a cloudovú konektivitu.
Teda práve také vlastnosti, vďaka ktorým bude táto platforma podporovať zákazníkov v ich raste počas nasledujúcich rokov.“

Kľúčové vlastnosti modelovej série imageRUNNER ADVANCE C3500:

  • Farebná tlač
  • Rýchlosť tlače 20 / 25 / 30 strán za minútu
  • Formát A3

Kľúčové vlastnosti modelovej série imageRUNNER ADVANCE C255/355:

  • Farebná tlač
  • Rýchlosť tlače 25 / 35 strán za minútu
  • Formát A4

Kľúčové vlastnosti modelovej série imageRUNNER ADVANCE 4500:

  • Čiernobiela tlač
  • Rýchlosť tlače 25 / 35 / 45 / 51 strán za minútu
  • Formát A3

Nové modelové série imageRUNNER ADVANCE budú v predaji od februára tohto roku.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo