Nový modelový rad imageRUNNER ADVANCE C5500.

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila novú generáciu svojich multifunkčných zariadení imageRUNNER ADVANCE C5500. Päť farebných multifunkčných zariadení pre formát A3 (imageRUNNER ADVANCE C5535, imageRUNNER ADVANCE C5535i, imageRUNNER ADVANCE C5540i, imageRUNNER ADVANCE C5550i a imageRUNNER ADVANCE C5560i) zvýši produktivitu prostredníctvom inteligentného dokumentového workflow i intuitívneho ovládania a zaistí zníženie nákladov na tlač naprieč celou organizáciou.

Inteligentné tlačiarne pre moderné pracoviská

Canon túto sériu uvádza spolu s novou platformou na zdieľanie imageRUNNER ADVANCE, ktorá umožní celkom novú úroveň správy tlače a ešte viac zvýši využiteľnosť zariadení.

Súčasťou nových modelov je veľký a citlivý farebný dotykový displej, ktorý si môžu zákazníci prispôsobiť tak, aby ovládanie presne zodpovedalo ich individuálnym požiadavkám a mohli zariadenia používať celkom intuitívne. Toto užívateľské rozhranie i pokročilé možnosti personalizácie bude súčasťou všetkých ďalších modelov radu imageRUNNER ADVANCE, a firmám tak zaistí bezproblémové a vysoko prispôsobiteľné použitie naprieč celou organizáciou.

Návratnosť investície

Modelová séria imageRUNNER ADVANCE C5500 ponúka vo svojej triede najlepší výkon a súčasne zlepšuje efektivitu v rámci celej organizácie.

Súčasťou je i software Universal Login Manager, ktorý predstavuje jedinečnú kombináciu autentizácie založenej na užívateľských účtoch, funkčnej personalizácii a sprístupnení informácií o zariadení a jeho využívaní.

Zákazníci tak majú k dispozícii prostriedky na výrazné zníženie celkových nákladov spojených s produkciou dokumentov. Zariadenie je možné jednoducho integrovať s voliteľnou platformou uniFLOW, teda s uceleným a škálovateľným riešením značky Canon pre správu tlače a chytré skenovanie s vyššou mierou kontroly nad celým procesom.

Modelová séria imageRUNNER ADVANCE C5500 umožňuje tiež jednoduché prepojenie s podnikovými aplikáciami i cloudom a zaisťuje okamžitú kompatibilitu s aktuálnymi procesmi i mobilnými spôsobmi práce.

Bezproblémové, inteligentné a digitálne

Canon modelovú sériu imageRUNNER ADVANCE C5500 navrhol ako prostriedok pre jednoduchú digitalizáciu, a reaguje tak na rastúcu dôležitosť správy informácií v modernom podnikaní. Nové zariadenia umožňujú jednoduché a rýchle skenovanie papierových dokumentov vrátane možnosti konverzie do formátu PDF podporujúceho vyhľadávanie, do formátov Microsoft Word i Microsoft PowerPoint.

imageRUNNER_ADVANCE_C5535Jednoprechodový obojstranný podávač zvládne až 150 listov, a umožňuje teda bezproblémovú digitalizáciu i firmám, ktoré spracovávajú skutočne veľké množstvo papierových dokumentov.

Vďaka bezkonkurenčným odborným znalostiam spoločnosti Canon a jej špičkovým zobrazovacím technológiám prinášajú zariadenia tejto značky stabilnú a úplne perfektnú kvalitu. Technológia Canon V² (Vivid & Vibrant) zaisťuje mimoriadne skvelé podanie farieb pri použití širokej škály médií, a to i pri veľkých objemoch tlače.

Súčasťou najnovších modelov sú i dokončovacie úpravy, vďaka ktorým budú výsledné dokumenty veľmi pôsobivé a vyniknú nad ostatnými tlačenými materiálmi.

„Modelovú sériu imageRUNNER ADVANCE C5500 sme navrhli s cieľom maximalizovať návratnosť investícií do podnikania pomocou zjednodušenia správy a zníženia prestojov pri súčasnom zvýšení produktivity,“ hovorí Zdeněk Jiřina, Product Business Developer v spoločnosti Canon CZ.

„Skutočná hodnota tlače spočíva v schopnosti bezproblémovo vytvárať, spravovať a zdieľať dokumenty i informácie naprieč organizáciou. Náš najnovší rad multifunkčných zariadení preto prichádza spolu s novou platformou na zdieľanie, vďaka ktorej bude tento proces ešte jednoduchší a menej časovo náročný, a ktorá zamestnancom zaistí technológie umožňujúce digitálnu a efektívnu prácu. Modelová séria imageRUNNER ADVANCE C5500 prináša všetky tieto výhody do celého workflow cenovo efektívnym spôsobom a výborne sa hodí do akéhokoľvek pracovného prostredia.” 

Konzistentná špičková kvalita

Nové zariadenia sa môžu pochváliť ohromnou kapacitou až 6 350 listov papiera, ktorá umožňuje maximalizovať dobu medzi dopĺňaním. K dispozícii je navyše i neustály monitoring stavu tlačiarne.

imageRUNNER_ADVANCE_C5560iSúčasťou najnovších prírastkov do produktového radu imageRUNNER ADVANCE je i chytrá adaptívna technológia, ktorá zaisťuje, že software je vždy aktuálny, a zariadenie tak môžu ponúknuť konzistentný a optimalizovaný výkon.

Softwarové nástroje z dielne spoločnosti Canon umožňujú centrálnu správu všetkých používaných zariadení, vrátane ich vzdialenej aktualizácie, vypnutia aktuálne nepoužívaných tlačiarní, prevedenia odpočtov informácií o spotrebe materiálu alebo správy adresárov a tlačových ovládačov.

Táto proaktívna správa a neustála optimalizácia tlačovej infraštruktúry i súvisiacich podnikateľských procesov umožňuje v spojení s riadenými tlačovými službami znižovať náklady, zvyšovať efektivitu a zlepšovať celkovú produktivitu.

Model imageRUNNER ADVANCE C5535
•  Rýchlosť tlače 35 strán za minútu
•  Skener s krytom skla
•  Podpora jazyka UFRII

Model imageRUNNER ADVANCE C5535i
•  Rýchlosť tlače 35 strán za minútu
•  Jednoprechodový obojstranný automatický podávač dokumentov
•  Podpora jazykov UFRII, PCL a PS

Model imageRUNNER ADVANCE C5540i
•  Rýchlosť tlače 40 strán za minútu
•  Jednoprechodový obojstranný automatický podávač dokumentov
•  Podpora jazykov UFRII, PCL a PS

Model imageRUNNER ADVANCE C5550i
•  Rýchlosť tlače 50 strán za minútu
•  Jednoprechodový obojstranný automatický podávač dokumentov
•  Podpora jazykov UFRII, PCL a PS

Model imageRUNNER ADVANCE C5560i
•  Rýchlosť tlače 60 strán za minútu
•  Jednoprechodový obojstranný automatický podávač dokumentov
•  Podpora jazykov UFRII, PCL a PS

Modelová séria imageRUNNER ADVANCE C5500 bude v Európe v predaji od septembra 2016.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo