Canon PowerShot SX720 HS

Spoločnosť Canon predstavuje PowerShot SX720 HS – najtenší a najvýkonnejší fotoaparát Canon so superzoomom. Najnovší prírastok do cestovateľskej série PowerShot SX vďaka kombinácii 20,3-megapixelového snímača CMOS a procesora DIGIC 6 v systéme HS spoločnosti Canon zaručuje vynikajúce fotografie aj videá v rozlíšení Full HD aj v najnáročnejších svetelných podmienkach – pri ranných či večerných potulkách veľkomestom alebo piknikoch pod holým nebom.

Výkonný zoom, vysoká kvalita

Napriek univerzálnemu ultraširokouhlému 40-násobnému optickému zoomu (24-960 mm) a funkcii ZoomPlus s 80-násobným priblížením je tento prenosný, ľahký fotoaparát vtesnaný do tela hrúbky len 35,6 mm, vďaka čomu je vynikajúcim spoločníkom na cestách pri zaznamenávaní blízkych aj vzdialených objektov.

PS SX720 HS_ Lens Out RED TOP

Vďaka funkcii pokročilého asistenta pri kompozícii so zoomom, ktorá inteligentne priblíži alebo oddiali kompozíciu podľa počtu osôb v zábere, môžete na potulkách s priateľmi odfotografovať veľkú skupinu v úžasnej scenérii. A pri presune na ďalšie miesta náročným nerovným terénom sa funkcia inteligentného stabilizátora obrazu fotoaparátu PowerShot SX720 HS postará o najkvalitnejšie zábery.

Zaznamenávajte životné udalosti v rozlíšení Full HD

Zaznamenávajte si mimoriadne momenty jednoduchým stlačením tlačidla v realistických videách Full HD vo formáte MP4 až do 60p. Dynamická stabilizácia Canon spolu s funkciou Auto Level zaručuje nekompromisne stabilný záznam aj pri rýchlom pohybe či snímaní v náročných uhloch prostredníctvom korekcie otrasov fotoaparátu v piatich osiach. Ak chcete zachytiť momentku z akcie, použite režim krátkeho videoklipu – môžete si vybrať štvor-, päť- alebo šesťsekundový klip s rozličnými možnosťami prehrávania, napríklad spomalený záznam alebo dvojnásobne zrýchlený záznam.  Funkcia MF Peaking umožňuje dosiahnuť vynikajúce zaostrenie fotografií aj videozáznamov vďaka vyššej úrovni manuálneho ovládania.

Škálovateľná kreativita v každej situácii

Režim kreatívneho záberu ponúka možnosť tvorivého fotografovania v každej situácii – pri jeho aktivácii fotoaparát PowerShot SX720 HS automaticky vytvorí päť verzií snímky s rozličnými filtrami a efektmi. V režime Story Highlights fotoaparát takisto dokáže upraviť špeciálne udalosti do pamätných video albumov – umožňuje jednoduché zobrazenie a zdieľanie fotografií z výletu bez potreby editácie.

Nová koncepcia pohľadnice: okamžité zaznamenanie a zdieľanie udalostí

Či sa pohybujete v závratných výškach Machu Pichu, alebo obdivujete majestátny Taj Mahal, technológie pripojenia Dynamic NFC a Wi-Fi vám umožnia jednoducho sa podeliť o divy sveta s tými, na ktorých vám najviac záleží. Stačí len klepnúť na displej fotoaparátu a spárovať ho s kompatibilným inteligentným telefónom alebo zariadením Connect Station CS100 alebo stlačiť tlačidlo rozhrania Wi-Fi a prostredníctvom funkcie Wi-Fi zdieľať snímky s inými pripojenými zariadeniami alebo ich do nich zálohovať.

PS_SX720_red_back
Funkcia Image Sync umožňuje archivovať fotografie z ciest, keďže ich bez problémov zálohuje na rozličné cloudové služby, napríklad Canon irista – cloudovej platformy umožňujúcej automatické ukladanie snímok a uvoľnenie priestoru vo fotoaparáte, ako aj vytváranie galérií zdieľaných s priateľmi a rodinou. Prostredníctvom inteligentného telefónu je takisto možné ovládať fotoaparát bezdrôtovo na diaľku.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokSony objektívy G Master™
Nasledujúci článokCanon PowerShot G7 X Mark II s procesorom DIGIC 7