Océ PlotWave 365 veľkoformátové č.b. tlačové zariadenie.

Spoločnosť Canon Europe, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila uvedenie štyroch nových monochromatických veľkoformátových zariadení Océ PlotWave 345, 365, 450 a 550.

Vysoko výkonné PlotWave systémy, určené predovšetkým pre veľmi vyťažené pracovné tímy z odvetvia architektúry, strojárstva, stavebníctva a výroby, si bez námahy poradia so spracovaním veľkých súborov technickej dokumentácie a šetria pritom čas i peniaze.

Inovácie pre prácu s technickou dokumentáciou

Océ PlotWave 345/365 sú ideálne pre menšie a stredne veľké pracovné tímy, ktoré chcú s najmenším možným úsilím získať skvelo vyzerajúce dokumenty. Océ PlotWave 450/550 spĺňajú nároky väčších pracovných tímov a poskytovateľov tlačových a kopírovacích služieb, ktorí hľadajú efektívnejšie riešenie na spracovanie väčších sad technickej dokumentácie v priebehu rutinnej práce i pri prevádzkových špičkách.

Konzistentná a jednoduchá výkonnosť
Najnovší rad Océ PlotWave v sebe spája robustný design s profesionálnou kvalitou čiernobielej tlače. Vďaka použitiu technológie Océ Radiant Fusing trvá prebudenie z režimu spánku a vytlačenie prvej stránky iba 30 sekúnd, čo používateľom ušetrí až hodinu denne a zníži náklady na energiu na polovicu oproti porovnateľným systémom.

Océ PlotWave 345/365 pre menšie pracovné skupiny vytlačia až 6 výtlačkov veľkosti A1 alebo D za minútu. Océ PlotWave 450/550 pre väčšie objemy tlače vytlačia za minútu 10 výtlačkov veľkosti A1 alebo D.
PlotWave 450Pre maximalizáciu efektivity môžu užívatelia používať farebný skener a kopírovať dokumenty v priebehu tlače. Zariadenia tiež podporujú Océ Publisher Select 2, čo im umožňuje súčasne vytvárať, tlačiť a spravovať viac sad technickej dokumentácie.

Funkcia náhľadu „What You See is What You Print“ upozorní na potenciálne chyby ešte pred vytlačením a zjednodušuje zmenu nastavení pre získanie presných výsledkov. Plne integrovaná, voliteľná on-line skladačka Océ pro Océ PlotWave 450/550 na stlačenie tlačidla generuje profesionálne zložené dokumenty.
Océ PlotWave 550
Základom nových zariadení je použiteľnosť a jednoduchosť. Súčasťou je i Océ PlotWave ClearConnect – intuitívny dotykový displej, ktorý pracuje ako tablet – zabezpečujúci jednoduché zvýšenie produktivity.

Používatelia ťažia tiež z plnej integrácie do cloudu a z funkcie mobilnej tlače, vďaka ktorej môžu tlačiť dokumenty z tabletov, počítačov alebo smartphonov s využitím Océ Mobile WebTools. Podpora až štyroch tlačových roliek umožňuje pracovným tímom nepretržite dodávať vysoko kvalitnú technickú dokumentáciu s menej častými odstávkami kvôli výmene tlačových roliek.

Vždy profesionálna kvalita
Nová generácia technológie Océ Radiant Fusing poskytuje vysoko kvalitné dokumenty, ktoré vydržia intenzívne využitie vo vnútri i vonku. Vďaka technológii Pico Printing s vysokým rozlíšením 1 200 × 600 dpi sú nové zariadenia ideálne pre CAD prostredie, kde je dôležitý každý detail. Rozšírenie o technológiu Océ Image Logic® umožňuje brilantnú reprodukciu tenkých liniek, rovnako ako kompenzáciu záhybov a svetlých farieb pre produkovanie špičkových výsledkov pri kopírovaní a skenovaní.

Základom je bezpečnosť a efektivita
Nové systémy Océ PlotWave ponúkajú funkcie na zvýšenie zabezpečenia tlačového prostredia, ako je napríklad podpora čipových kariet a Secure Login, s cieľom pomôcť firmám lepšie chrániť ich duševné vlastníctvo a podnikový majetok. Dôverné informácie sú ďalej chránené vstavanou platformou Windows 8 a tiež vďaka kontrolóru Océ POWERsync. Nové zariadenia môžu byť jednoducho integrované so súčasným hardwarom a softwarom vrátane uniFLOW, platformy spoločnosti Canon pre riadenie tlače.

Pierre-Olivier Esteban, európsky marketingový riaditeľ pre TDS/DGS v spoločnosti Canon Europe, dodáva: „Najnovšie prírastky do našej rodiny systémov Océ PlotWave zdôrazňujú náš záväzok k technickým užívateľom naprieč odvetviami architektúry, strojárenstva, stavebníctva a výroby.

Tieto odvetvia sú nútené sa prispôsobovať, aby splnili rastúci dopyt po presnejšej a bezpečnejšej tlači. Naše najnovšie zariadenia boli navrhnuté s cieľom pomôcť technickým používateľom a poskytovateľom tlačových služieb ďalej zlepšovať svoje podnikanie.

Môžu ich využiť na rýchlejšiu a flexibilnejšiu prácu, zníženie nákladov a ochranu kriticky dôležitého podnikového majetku. Nové systémy Océ PlotWave poskytujú bezpečnejšie tlačové prostredie, ktoré zároveň udržuje nízke náklady, vysokú produktivitu a jednoduchosť tlače.“

Océ PlotWave 345, 365, 450 a 550 sú v regióne Európy, Stredného Východu a Afriky dostupné od 2. mája 2016.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo