Spoločnosť Canon Europe, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, rozširuje ponuku vysokovýkonných a kompaktných farebných laserových zariadení i-SENSYS (ďalej ako MFD) a predstavuje dve nové série: i-SENSYS MF8200 a MF8500. Päť nových kompaktných laserových zariadení prináša vynikajúcu kvalitu a skvelé možnosti pripojenia. Malé kancelárie a pracovné skupiny tak vďaka nim dosiahnu vyššiu úroveň rýchlosti a flexibilnosti.

Nové multifunkčné zariadenia i-SENSYS možno jednoducho zdieľať v rámci tímu a dajú sa ľahko integrovať do prostredia kancelárií.

Obe série disponujú štandardným sieťovým rozhraním a poskytujú možnosť jednoduchej tlače z celého spektra mobilných zariadení a ďalších prístrojov pripojených k internetu. Na tieto účely slúžia aplikácie Canon Mobile Printing App , Apple AirPrint alebo Google Cloud Print. Modely i-SENSYS MF8280Cw a MF8580Cdw tiež ponúkajú bezdrôtové rozhranie Wi-Fi, ktoré umožňuje podnikom rýchlo a jednoducho nastaviť bezdrôtovú kancelársku tlač.

„Tlačiarne a skenery vybavené rozhraním Wi-Fi môžu byť pre malé kancelárie a pracovné skupiny veľkým prínosom. Podľa výsledkov našej najnovšej výskumnej správy Office Insights Report sa viac než dve tretiny koncových používateľov domnievajú, že tieto zariadenia môžu zvýšiť ich produktivitu,“ komentuje novinky Anil Jagpal, marketingový manažér pre zariadenia i-SENSYS v spoločnosti Canon Europe.

Nové zariadenia i-SENSYS prichádzajú na trh s množstvom vlastností, ktoré pomôžu malým kanceláriám a pracovným skupinám zefektívniť pracovné procesy a ušetriť cenný čas. Napríklad funkcia SEND, ktorou sú vybavené modely i-SENSYS MF8500, umožňuje snímať papierové dokumenty, prevádzať ich do elektronickej podoby a priamo zo zariadenia ich odosielať na e-mailové adresy alebo do sieťových priečinkov. Obe nové série i-SENSYS používateľom prinášajú viac pohodlia, pretože dokážu skenovať a posielať dokumenty na pamäťové nosiče USB, prípadne z nich tlačiť.

 
Modely i-SENSYS MF8500 – zvyšujú produktivitu práce okrem iného aj vďaka 50-listovému automatickému duplexnému podávaču dokumentov, zásobníku na papier s kapacitou až 550 listov a štandardne nastavenej rýchlej automatickej obojstrannej tlači. Posledná uvedená funkcia znižuje spotrebu papiera a negatívny vplyv na životné prostredie. Nové zariadenia zrýchľujú bežné kancelárske úkony. Používatelia si môžu často využívané funkcie nastaviť programovateľnými tlačidlami One-Touch. Technológia Quick First-Print skracuje čas potrebný na tlač prvej strany zo spánkového režimu. Nové MFD tiež dosahujú pôsobivé rýchlosti tlače – až 20 strán za minútu.

„Naše nové laserové multifunkčné zariadenia i-SENSYS predstavujú skvelé riešenia pre malé kancelárie a pracovné skupiny, ktoré požadujú vyššiu kvalitu výstupu. Disponujú technológiami Canon Dual Direct Mapping, Pure Black a Auto Gradation System, ktoré umožňujú tvorbu presných a verných farebných výtlačkov a vysokokvalitných čiernobielych textových dokumentov,“ zdôrazňuje Anil Jagpal.

Nová séria i-SENSYS MF8500 tiež ponúka prémiové bezpečnostné funkcie, ktoré umožňujú nastaviť bezpečné tlačové prostredie bez dodatočných finančných nákladov. Prostredníctvom funkcie Canon Secure Print Capability sa dokumenty vytlačia až po zadaní hesla používateľom. Tým sa zvyšuje ochrana podnikových informácií.

Nové zariadenia i-SENSYS budú v predaji od 15. mája 2013.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokKonica Minolta přichází s nabídkou kompletního outsourcingu
Nasledujúci článokGrafobal, a.s., získal Top Rating D & B