Spoločnosť Canon oznámila dve personálne novinky. Novou riaditeľkou marketingu a komunikácie pre strednú Európu sa stala Eva Kučmášová, Amjad Deen bol menovaný šéfom divízie Canon Business Services v regióne EMEA.

Eva Kučmášová

V Canon EMEA je jedinou ženou v top manažmente regióne zahŕňajúceho Českú republiku, Slovensko, Poľsko a Maďarsko. Všetky komunikačné aktivity a tímy bude naďalej riadiť z pražského sídla Canonu v Holešoviciach. V spoločnosti pôsobí od roku 2017, do záveru minulého roka zastávala pozíciu šéfky korporátnej a marketingovej komunikácie. Ako odborníčka na komunikáciu pôsobila napríklad v spoločnosti Whirlpool, či ako PR manažérka a hovorkyňa Raiffeisenbank.

Považujem sa za zapáleného kreatívca so skúsenosťami z agentúrneho aj zákazníckeho prostredia. Posun na regionálnu pozíciu a prevzatie poľského a maďarského tímu je pre mňa ďalšia logická výzva, ktorú som neváhala prijať, a verím, že bude prínosná pre obe strany.

Amjad Deen

Stojí na čele divízie Canon Business Services (CBS, predtým Business and Information Services) spoločnosti Canon EMEA, novo dohliada na zavádzanie a využívanie vhodných digitálnych riešení u firemných zákazníkov. Na starosti má tiež prevádzku a ďalší rozvoj pražského doručovacieho centra Canonu, kde dlhodobo prebieha digitalizácia dokumentov súkromných firiem, nadnárodných korporácií i napríklad cirkevných subjektov.

Chcem riadiť transformáciu a strategický rast pražského Delivery Centra Canon, aby sa priblížilo schopnostiam nadnárodných Document Process Oursourcing a moderným štandardom a podporilo lokálnych zákazníkov a ďalšie krajiny regiónu EMEA.

Amjad Deen niekoľko rokov žije v Českej republike, v rámci svojej pracovnej dráhy pôsobil napríklad v spoločnostiach Xerox, Accenture a Hewlett Packard. Už viac ako 18 rokov je kapitánom medzinárodného tímu pozemného hokeja Prague International Hockey Club.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo