Oce_ColorStream3000Z

Popri oslavách niekoľkých významných míľnikov bolo súčasťou programu spoločnosti Canon na veľtrhu aj oznámenie najnovších inovácií tejto značky z oblasti digitálnej komerčnej tlače. Spoločnosť Canon v Lucerne prezentovala nielen hlbokú znalosť tohoto priemyslu, ale i najlepšie možné ucelené digitálne tlačové riešenia pre podnikanie v tejto oblasti tlače.

Nové míľniky, ktoré posilňujú vedúce postavenie v oblasti digitálnej tlače

Veľtrh Hunkeler Innovationdays organizuje výrobca tlačových dokončovacích riešení, spoločnosť Hunkeler, a to každé dva roky vo švajčiarskom Lucerne. Ide o udalosť, ktorá umožňuje predviesť rôzne spôsoby, ako výrobcovia komerčných tlačiarní integrujú svoje riešenia s produktmi značky Hunkeler, a zaisťujú tak pre poskytovateľov tlačových služieb ucelené riešenia.

„Chceme zástupcov tlačového priemyslu inšpirovať možnosťami digitálneho tlačového workflow a ukázať im obchodný model, ktorý vyhovuje tomuto segmentu trhu,“ hovorí Peter Wolff, European Director, Commercial Printing Group, spoločnosti Canon Europe. „Naše technológie komerčnej tlače toho umožňujú skutočne veľa, najmä v prípade kombinácie s inovatívnymi dokončovacími zariadeniami, ktoré vyvíjajú naši partneri.“ Spoločnosť Canon neustále investuje do nových technológií a návštevníci stánku mohli vidieť, aký pokrok spoločnosť od posledného veľtrhu Hunkeler Innovationdays dosiahla. Jedným z kľúčových dôvodov úspechu značky Canon v oblasti komerčnej tlače je komplexná ponuka profesionálnych služieb.

„Tohtoročný stánok demonštroval práve portfólio profesionálnych služieb, od počiatočných konzultácií o možnostiach tlače, až po implementáciu produkčného workflow. Návštevníci sa navyše zoznámili s obchodnými modelmi, ktoré môžu vďaka značke Canon využiť v prípade celého radu materiálov vo všetkých oblastiach komerčnej tlače – vrátane grafiky i transakčnej direct mailovej tlače.“

Canon Europe na veľtrhu Hunkeler Innovationdays oslávil nové úspechy

Popri oznámení päťstej inštalácie systému Océ ColorStream uviedol novú sériu Océ ColorStream 3000 Z. Tento vysokorýchlostný atramentový tlačový stroj je dostupný súbežne s existujúcim produktovým radom Océ ColorStream 3000 a spoločnosť Canon ho navrhla tak, aby vyžadoval pre inštaláciu menej miesta. Océ ColorStream 3000 Z je teda ideálny pre nasadenie v prostrediach s obmedzenými priestormi. Na stánku Canonu bola stredom pozornosti kombinácia najnovšieho tlačového stroje Océ ColorStream 3000 Z, nového rezacieho systému Hunkeler a nového chytrého viazača značky IBIS. Ide o kombináciu, ktorá demonštruje výkonné, flexibilné a ucelené riešenie pre produkčnú tlač. Táto ukážková inštalácia je využívaná pre širokú škálu produkčných tlačových aplikácií vrátane tvorby personalizovaných maloobchodných katalógov.

Océ ColorStream 3000 Z pre komerčnú atramentovú tlač

Spoločnosť Canon chce sériou Océ ColorStream 3000 Z sprístupniť menším tlačovým prostrediam kvalitu a univerzálnosť, ktorá je typická pre populárny produktový rad ColorStream 3000. Vďaka modifikovanému dizajnu môžu nové stroje využiť i zákazníci, pre ktorých nie sú bežné riešenia veľkoobjemovej atramentovej tlače vhodné. Nový rad tvoria štyri systémy s rýchlosťou tlače od 48 do 127 metrov papiera za minútu, čo zodpovedá produktivite 324 až 1 714 strán formátu A4 za minútu. Nároky na inštalačný priestor sú pritom významne menšie – približne o 30 percent.


Canon sériu Océ ColorStream 3000 Z navrhol tak, aby šlo o najútulnejší veľkoobjemový plnofarebný kontinuálny atramentový systém na trhu. Nároky na priestor znižuje i vstavané jednostranné stohovanie typu Z. Podpora stohov až 300 mm umožňuje využiť nový systém pre širokú škálu aplikácií vrátane vysokorýchlostnej monochromatickej tlači popisov. Súčasťou novej série sú i štandardné vlastnosti produktového radu Océ ColorStream, ako sú technológie Océ HeadSafe a InkSafe. Océ ColorStream 3000 Z sa tak môže pochváliť minimálnym plytvaním atramentu a papiera i maximálnou kvalitou tlače.

Canon Europe investuje do inovatívnych a univerzálnych riešení tak, aby svojim zákazníkom pomohol dosiahnuť podnikateľské úspechy. Výsledkom tohto prístupu je i rad ColorStream 3000 Z, ktorý prinesie úplne nové príležitosti.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo