Canon bude v priebehu tohtoročného mája účastníkom niekoľkých významných akcií, ktoré sú zamerané na profesionálnu tlač a spracovanie dokumentov. Najmä záujemcovia o oblasť veľkoformátovej tlače budú môcť už budúci mesiac na veľtrhoch Reklama-Polygraf 2015 a FESPA 2015 zistiť, ako im môžu jednotlivé produkty, inovatívny software a služby spoločnosti Canon zvýšiť úspešnosť ich podnikania.

Už 22. ročník veľtrhu Reklama-Polygraf, ktorý je najväčšou akciou svojho druhu v regióne strednej a východnej Európy, prebehne v dňoch 12. až 14. mája 2015 v priestoroch výstaviska PVA Expo v Prahe – Letňanoch.

Na svojom stánku číslo 4B8 predstaví spoločnosť Canon vôbec po prvýkrát v Českej republike ucelené technologické workflow s možnosťami pokročilej automatizácie: od predtlačovej prípravy cez riadenie procesov a digitálnu tlač až po finalizácie v podobe rezania či nanášania základného náteru alebo ochranného laku s vysokou kvalitou a produktivitou pre široké spektrum materiálov.

Návštevníci sa tak môžu tešiť na zoznámenie s riešením, pomocou ktorého môžu výrazne zvýšiť úžitkovú hodnotou tlačových výstupov vrátane využitia širokej škály materiálov – od skla cez kovy a keramiku až po kompozitné panely alebo dyhované dosky.

Na stánku Canon bude k dispozícii: UV flatbed tlačiareň Océ Arizona 660GT, univerzálny a výkonný digitálny rezací systém Kongsberg XP24, dokončovacie zariadenie Bürkle LFC1300 pre povrchovú úpravu flexibilných i doskových materiálov aplikácií UV lakov, 24palcový atramentový ploter imagePROGRAF iPF6450 s dvanásťfarebným tlačovým systémom LUCIA EX a ďalšia evolúcia multifunkčného zariadenia s technológiou tlače Crystal Point Océ ColorWave 700 s možnosťou tlače na materiály až do hrúbky 0,8 mm.

Inovovaný model Océ ColorWave 700, ktorý Canon uviedol vo februári tohto roka, bude v Českej republike po prvýkrát k dispozícii práve na veľtrhu Reklama- Polygraf 2015.

V druhej polovici mája sa Canon predstaví na veľtrhu FESPA 2015, ktorý prebehne od 18. do 22. 5. v Kolíne nad Rýnom.Návštevníci stánku Y10 v hale 9 sa zoznámia s radom technológií pre veľkoformátovú tlač vrátane živých ukážok ich rôznorodého využitia.

Súčasťou expozície značky Canon bude napríklad najuniverzálnejšia UV flatbed tlačiareň Océ Arizona 480GT s výstupmi v takmer fotografickej kvalite, flatbed tlačiareň Océ Arizona 6170XTS so systémom siedmich farieb na veľkoobjemovú tlač, 42palcový systém Océ ColorWave 900 pre kontinuálnu tlač s výkonom až 1 000 štvorcových metrov za hodinu a veľkoformátová tlačiareň imagePROGRAF iPF9400, ktorá vďaka dvanásťfarebnému tlačovému systému LUCIA EX dosahuje najlepšie výsledky v oblasti produkčnej, fotografickej i umeleckej tlače.

Účastníci veľtrhu FESPA 2015 uvidia na stánku spoločnosti Canon tiež riešenia pre tlačový workflow, digitálne rezacie plotre a všetky tlačové médiá značky Canon. Návštevníci sa môžu tešiť i na predvedenie produkčnej atramentovej fototlačiarne DreamLabo 5000 a na uvedenie nových nástrojov Onyx Production.

„Vďaka technológiám a skúsenostiam značky Océ je teraz í pozícia spoločnosti Canon ideálna. Cieľom našej účasti na týchto prestížnych akciách je ukázať zákazníkom, že v nás majú skutočného univerzálneho partnera, ktorý rozumie ich potrebám,“ hovorí Slavomír Pohanka, WF Channel Director spoločnosti Canon Slovakia a Canon CZ. „Obidva veľtrhy sú navyše jedinečnou príležitosťou, ako predviesť naše najnovšie inovácie a diskutovať o možnostiach zefektívnenia podnikania súčasných i potenciálnych používateľov značky Canon. Veľmi rád by som preto na tieto veľtrhy pozval každého záujemcu o tlačové technológie, samozrejme nielen z oblasti veľkoformátovej produkcie.“

Informácie o registrácii
Registrácia na veľtrh Reklama-Polygraf 2015 je k dispozícii na www.reklama-fair.cz, voľnú vstupenku na veľtrh FESPA 2015 môže získať ktokoľvek po registrácii na www.canon-europe.com/fespa

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo