Canon imagePRESS V1000 zvyšuje level produktivity.

Spoločnosť Canon Europe uviedla na trh nový model digitálneho farebného tlačového stroja imagePRESS V1000, ktorý predstavuje nový štandard v oblasti produkčnej tonerovej tlače. Nový model rieši každodenné produkčné výzvy, ktorým čelia komerční aj firemní poskytovatelia tlačových služieb.

Canon imagePRESS V1000 disponuje progresívnymi technologickými funkciami a predstavuje ďalšiu generáciu vo vývoji radu imagePRESS

Tlačové zariadenie imagePRESS V1000 bolo skonštruované tak, aby zvládalo najinovatívnejšie aplikácie na rozšírenej škále typov a gramáží médií rýchlosťou 100 strán za minútu. Umožňuje tak profesionálom v oblasti tlače rozšíriť produkčné možnosti a ponuku ďalších aplikácií.

Nový model imagePRESS V1000 vďaka radu nových funkcií a technológií zabezpečuje konzistentnú kvalitu, maximálnu spoľahlivosť a dobu prevádzkyschopnosti.

Canon imagePRESS V1000
Canon imagePRESS V1000 – široké možnosti využitia formátov médií.

Canon imagePRESS V1000 – nový štandard v oblasti produkčnej tlače, poskytuje väčšiu flexibilitu pri spracovaní rôznorodých zákaziek a ponúka zákazníkom zaujímavé formáty a veľmi široké možnosti využitia médií. Je plný inovatívnych funkcií navrhnutých tak, aby uľahčovali život obsluhe a maximalizovali kreatívny a obchodný potenciál. Je ideálnou investíciou pre časovo vyťažených poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú robustný a spoľahlivý digitálny tlačový stroj, ktorý zaistí každodenné výsledky bez ohľadu na typ tlačových úloh.

Nová integrovaná fixačná technológia POD-SURF riadi teplotu fixačného pásu a poskytuje zákazníkom konzistentnú rýchlosť tlače 100 strán za minútu so širokou škálou typov a gramážou médií od 52 do 400 g/m2, vrátane syntetických a magnetických médií.

Ekologická šetrnosť

Zariadenia radu imagePRESS V1000 spĺňajú najvyššie štandardy energetickej účinnosti. Nielenže majú certifikáciu ENERGY STAR, ale získali aj zlaté ocenenie EPEAT od EPEAT Registry, celosvetového systému hodnotenia ekologicky šetrnejšej elektroniky.

Dostupnosť:
Nový rad imagePRESS V1000 bude dostupný u akreditovaných partnerov spoločnosti Canon od 1. 6. 2022.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo