Čiernobiela laserová tlačiareň Canon i-SENSYS LBP151dw

Canon Europe, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, uvádza najnovšiu tlačiareň i-SENSYS LBP151dw. Canon novú čiernobielu laserovú tlačiareň navrhol tak, aby efektívne riešila tlačové potreby malých pracovných skupín, ktoré sa musia vysporiadať s nedostatkom voľného priestoru. Navyše v štýlovom kompaktnom designe ponúka lepšiu konektivitu i vyššiu produktivitu.

Tlačiareň šetrí pracoviskám priestor i čas

Canon i-SENSYS LBP151dw je ideálny na použitie v malých kancelárskych priestoroch. Hodí sa do priestorov bánk, nemocníc i do maloobchodných prostredí. Do vienka získala podporu štandardných tlačových jazykov PCL 5e i PCL 6, ktoré zvyšujú flexibilitu integrácie do sieťovej infraštruktúry. Uvedenie novej tlačiarne do prevádzky je veľmi pohodlné i vďaka jej malým rozmerom. Nový model tak predstavuje jednoducho použiteľné a spoľahlivé riešenie i pre nasadenie do prostredí, kde dochádza k styku so zákazníkmi.

Vďaka vstavanej Wi-Fi konektivite a komplexnej podpore mobilnej tlače dovoľuje Canon i-SENSYS LBP151dw v malých kanceláriách optimalizovať mobilné spôsoby práce. Používatelia zariadení so systémami iOS a Android majú k dispozícii zadarmo dostupnú aplikáciu Canon PRINT Business, vďaka ktorej je možné dokumenty, prezentácie a obrázky tlačiť z mobilných zariadení na cestách, a zvýšiť tak svoju produktivitu.

Model  LBP151dw navyše podporuje i služby Google Cloud Print a Mopria Print Service, čo používateľom operačného systému Android zaisťuje ešte väčšiu efektivitu mobilnej tlače.

Canon i-SENSYS LBP151dw sa môže pochváliť rýchlosťou tlače až 27 strán za minútu i automatickou obojstrannou tlačou, a prináša tak ideálne riešenie pre firmy, ktoré potrebujú urýchliť kancelárske procesy.

Technológia Quick First-Print spoločnosti Canon umožňuje vytlačiť dokument naozaj veľmi rýchlo, a to i v prípade, kedy je tlačiareň pred zahájením tlače v režime spánku.

Práve tieto technológie pomáhajú k tomu, aby sa firmy mohli sústrediť na zaisťovanie svojich najdôležitejších každodenných činností.

„Tlačiareň LBP151dw sme navrhli tak, aby umožnila lepšiu integráciu a ponúkla dokonalejšiu mobilnú funkcionalitu. To všetko v malom, ale stále dostatočne odolnom prevedení,“ hovorí Patrícia Královičová, Product Business Development Manager spoločnosti Canon CZ. „Vďaka spojeniu tlačových jazykov PCL 5e/6 a Wi-Fi majú malé kancelárie k dispozícii v jednom kompaktnom zariadení efektívne a spoľahlivé riešenia, ktoré pomocou vyššej produktivity pracovníkov a väčšej prepojiteľnosti umožnia ich transformáciu do podoby omnoho výkonnejších pracovísk.“

Kľúčové vlastnosti LBP151dw:

  • Tlač rýchlosťou až 27 strán za minútu
  • Wi-Fi konektivita
  • Rýchla prvá tlač
  • Doba pre výstup prvého výtlačku (FPOT) len 8 sekúnd
  • Podpora technológie MOPRIA
  • Podpora služby Google Cloud Print
  • Podpora tlačových jazykov PCL 5e a PCL 6
  • Automatická obojstranná tlač

Jednoúčelová tlačiareň i-SENSYS LBP151dw bude v Európe v predaji od apríla 2016 za cenu 184,9€ s DPH.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo