Vnímajte veci komplexne, inšpiruje Canon v súvislosti s veľtrhom drupa 2012. Canon a Océ predstavia svoje produkty a riešenia v oblasti produkčnej tlače doteraz najkomplexnejším spôsobom.

Canon Europe, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, sa na veľtrhu drupa 2012 v Düsseldorfe (3.–16. mája 2012 ) zameria na pomoc poskytovateľom tlačových služieb a ukáže im, ako komplexnejšie chápať oblasť tlače a ako využívať nové obchodné príležitosti.

Vo svojom stánku (hala 8a, stánok C06–1) predstaví aj produkty a riešenia Océ ako súčasť skupiny Canon. Návštevníci sa budú môcť oboznámiť s inovačnými tlačovými aplikáciami, príbehmi úspešných zákazníkov a Canon výsledkami najnovšieho prieskumu.

Stánok bude rozdelený do štyroch zón. Jedna bude vyhradená pre externých poskytovateľov tlačových služieb, druhá pre interné tlačové oddelenia. Ďalšie sa zamerajú na služby Canon s pridanou hodnotou, ako je nový Essential Business Builder Program. Posledná zóna sa bude venovať perspektívnym oblastiam, ako je komunikácia naprieč médiami alebo tlač fotografií. Či sa zákazníci primárne zaujímajú o znižovanie nákladov, hľadanie nových obchodných príležitostí alebo inšpirácie na príkladoch z každodenného života, cieľom stánku Canon je osloviť a motivovať všetkých návštevníkov.

Stánok Canon predstaví kompletný sortiment technológií Canon a Océ vrátane novej tlačiarne Océ ColorStream 3700. Návštevníci stánku budú mať prístup k najširšiemu portfóliu profesionálnych tlačových technológií a riešení, od tvorby snímok až po ich tlač. V priebehu veľtrhu Canon usporiada viacero obchodných seminárov, ktoré návštevníkom pomôžu získať komplexný pohľad na podnikanie a možnosti trhu. Získajú lepšie znalosti, ľahšie budú môcť identifikovať nové príležitosti a zvýšiť zisk a výkonnosť svojho podniku.

„Canon na veľtrhu drupa pomôže zákazníkom chápať oblasť tlače komplexnejšie. Predstavíme výsledky prieskumu a podrobne si povieme, čo je pre zákazníkov dôležité,“ hovorí David Preskett, riaditeľ profesionálnej tlače z Canon Europe. „Naším cieľom je pomôcť predajcom lepšie porozumieť reakciám a očakávaniam svojich zákazníkov. Vďaka nášmu bezkonkurenčnému portfóliu, našej dôvere v budúcnosť tlače a našim investíciám im môžeme pomôcť zlepšiť podnikanie.“

Štvrtá štúdia Canon Insight Report
Ďalším zdrojom inšpirácie pre návštevníkov budú výsledky štúdie Canon Insight Reports. Pre lepšie pochopenie požiadaviek nákupcov, ich očakávaní od poskytovateľov tlače a dôležitosti tlače v súčasnom aj budúcom komunikačnom mixe na naše otázky odpovedalo 420 nákupcov tlače z 18 európskych krajín. Prístup k týmto cenným informáciám pomôže správne sa rozhodovať a uspieť v podnikaní.

Essential Business Builder Mentoring Program
Návštevníci budú mať tiež príležitosť viac sa dozvedieť o novom programe Canon Essential Business Builder Mentoring Program, v rámci ktorého nezávislí odborníci spolupracujú s podnikateľmi z oblasti tlače na úspešnom dosahovaní dlhodobých cieľov. Špecialisti tu ponúkajú štruktúrované poradenstvo a praktickú podporu napríklad pri vytváraní podnikateľského plánu, zavádzaní novej ponuky tlačových služieb, zdokonalení marketingových stratégií, vyhľadávaní nových príležitostí predaja, zvládnutí interných finančných záležitostí či riadení ľudských zdrojov.

Produkty a riešenia spoločností Canon a Océ, s ktorými sa môžu oboznámiť návštevníci stánku Canon
• Farebná produkčná tlač:
Canon imagePRESS C7010VP, Canon imagePRESS C6010VPS, Canon imagePRESS C7010VPS, Canon imagePRESS C1+, Canon imageRUNNER ADVANCE C9000
• Čiernobiela produkčná tlač:
Canon imagePRESS 1135, Canon imageRUNNER ADVANCE 8000, Océ VarioPrint DP Line, Océ VarioPrint 6160 Ultra Line, Océ VarioPrint6320 Ultra Line, Océ PlotWave 900
• Veľkoformátové tlačiarne:
Océ Arizona 360GT, Océ Arizona 550XT, Océ CS9160, Océ PlotWave 350, Océ ColorWave 650, Canon imagePROGRAFiPF8300, Canon imagePROGRAFiPF8300S, Canon imagePROGRAF iPF9100
• Kontinuálne tlačiarne:
Océ ColorStream 3500, Océ ColorStream 3700
• Workflow:
OcéPRISMA a Canon Helix Production Workflow
• Fotoaparáty a objektívy:
Kolekcia digitálnych zrkadloviek a objektívov EF

O spoločnosti Canon Europe
Canon Europe je dcérskou spoločnosťou japonskej spoločnosti Canon Inc., popredného inovátora a poskytovateľa fotografických a zobrazovacích technológií. Spoločnosť Canon Inc. bola založená v roku 1937 a už viac ako 70 rokov úspešne pôsobí v oblasti výskumu a vývoja optických systémov. Canon v minulom roku oslávila päťdesiate výročie svojej činnosti v Európe. Ďalšie informácie o spoločnosti Canon Europe sú k dispozícii na webovej adrese : www.canon-europe.com.

O spoločnosti Océ
Spoločnosť Océ patrí k popredným poskytovateľom systémov na profesionálnu správu a tlač dokumentov. Ponuka produktov so značkou Océ zahrnuje vysokorýchlostné digitálne produkčné tlačiarne, veľkoformátové tlačové systémy na technickú dokumentáciu aj reklamnú grafiku a systémy na tlač a kopírovanie v kanceláriách. Océ je tiež popredným poskytovateľom outsourcingu správy dokumentov. Medzi zákazníkov spoločnosti Océ patrí veľa firiem zaradených v zozname Fortune Global 500 aj veľa popredných komerčných tlačiarní. Spoločnosť Océ bola založená v roku 1877. Jej vedenie sídli v meste Venlo v Holandsku. Spoločnosť pôsobí vo viac než 100 krajinách a celosvetovo zamestnáva približne 20 000 ľudí. Viac informácií nájdete na stránkach www.oce.com alebo www.oce.cz.

Océ a Canon: Spolu a silnejší
V roku 2010 sa spoločnosť Océ pripojila k skupine spoločností Canon s riaditeľstvom v japonskom Tokiu, aby sa spoločne stali globálnym lídrom v oblasti tlačového priemyslu. Spoločnosť Canon vyvíja, vyrába a predáva rozširujúcu sa kolekciu kopírovacích zariadení, tlačiarní, fotoaparátov, optických a ďalších produktov, ktoré vyhovujú najrôznejším potrebám zákazníkov. Spoločnosť Canon zamestnáva po celom svete približne 197 000 ľudí. Celkové príjmy spoločnosti dosiahli v roku 2010 45 miliárd dolárov. Viac informácií nájdete na stránkach www.canon.sk alebo www.canon.com.

Poznámka
Aktuálne informácie o aktivitách spoločnosti Canon na veľtrhu drupa a prístup k zákazníckym prípadovým štúdiám, ďalším materiálom a víziám spoločnosti Canon nájdete na stránkach www.canon-europe.com/drupa. Novinky môžete sledovať v našich príspevkoch na Twitteri (@CanonBusinessEU a @CanonDavidP).

Zdroj TS: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo