Keypoint Intelligence Buyer's Lab (BLI), popredný svetový nezávislý hodnotiteľ hardvéru a softvéru pre zobrazovanie dokumentov, vybral víťazné systémy na základe hĺbkového preskúmania komplexného súboru technických kritérií.

Spoločnosť Ricoh Europe PLC opäť oslavuje ocenenie udelené spoločnosťou Keypoint Intelligence Buyer’s Lab pre dve z jej riešení tlače. Model Ricoh Pro ™ C9200 bol ocenený BLI ako Vynikajúce farebné produkčné tlačové zariadenie pre veľké objemy výroby. Model Ricoh Pro ™ C7200x  bol ocenený ako Vynikajúce farebné produkčné tlačové zariadenie pre stredné objemy výroby.

Najnovšie rozhodnutie prišlo po tom, čo v roku 2016 získala séria zariadení Ricoh Pro™ C9110 cenu Vynikajúce farebné produkčné zariadenia pre stredné až veľké objemy a ďalšia séria zariadení rady Ricoh Pro™ C7110X Profesionálne ocenenie Vynikajúce farebné produkčné zariadenia pre malé až stredné objemy.

„Fakt, že Ricoh Pro C9200 a Ricoh Pro C7200x šli po stopách svojich predchodcov a vyhrali tieto ceny dokazuje, ako technologický pokrok Ricoh naďalej podporuje poskytovateľov tlačových služieb (= PSPs) a ich vývoj v rýchlo sa meniacom prostredí tlače. Porotcovia jednoznačne súhlasili s tým, že nové možnosti a vylepšenia sú cenným vývojom, ktorý zvyšuje produkciu a výkonnosť tlače,“ vraví Eef De Ridder, viceprezident komerčnej tlače, komerčnej a priemyselnej tlačovej skupiny, Ricoh Europe.

Ricoh Pro C9200
Ricoh Pro C9200 je vynikajúcou voľbou pre komerčný tlačový priestor a prináša vysoko kvalitné, konzistentné výsledky počas testovania,“ tvrdí George Mikolay, zástupca riaditeľa pre kopírovacie zariadenia a výrobu Keypoint Intelligence.

Ricoh-Pro C7200X
K zariadeniu Ricoh Pro C7210 dodáva: „Hlavnou výhodou systému je jeho piata tlačová stanica, ktorá umožňuje nielen tlačenie bielej v jednom priechode, ale aj neviditeľnú červenú naviac k čírej, bielej, neónovej žltej a neónovej ružovej.“

Ricoh Pro C9200

Nový rad Pro C9200 zvyšuje výnosy a znižuje prevádzkové náklady vďaka vyššej kvalite obrazu a vynikajúcej registrácii. Nová technológia automatickej farebnej diagnostiky (Auto Color Diagnosis) tiež zaisťuje konzistenciu a stabilitu farieb tým, že detekuje a upravuje jemné tónové výkyvy počas tlače.

Ricoh Pro C7200x

Nové zariadenie Pro C7200x predstavuje nákladovo efektívnu cestu k diferenciácii v oblasti produkčnej tlače. Vylepšenia v porovnaní s platformou Pro C7100x zahŕňajú vylepšenú stabilitu farieb vďaka automatickej kalibrácii so snímačmi v rade za sebou a vylepšenú registráciu s funkciou automatického nastavenia. Okrem toho má piata stanica širšie možnosti využitia pre tlačové aplikácie s pridanou hodnotou s novou schopnosťou tlačiť bielu a CMYK jediným priechodom, čo zlepšuje výsledok, napríklad na farebných médiách.

Zdroj: RICOH

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo