Dve najmodernejšie farebné multifunkcie Konica Minolta sa plne sústreďujú na užívateľský komfort a prispôsobivosť užívateľom. Tieto zariadenia stanovili nové štandardy kancelárskej tlače – rýchla produkcia, výborná farebnosť, široká paleta šikovných aplikácií a softvérov, maximálne prispôsobivé a jednoduché ovládanie.

Komplexné multifunkčné zariadenia bizhub C654 a bizhub C754 poskytujú zákazníkom kompletnú funkcionalitu, t.j. tlač, kopírovanie, skenovanie a fax. Na zahriatie potrebujú len asi 22 sekúnd, po ktorých začnú tlačiť vysokou rýchlosťou. Za minútu vytlačí bizhub C754 až 60 farebných alebo 75 čiernobielych stránok. Multifunkčné zariadenie bizhub C654 produkuje 60 farebných strán alebo 65 čiernobielych strán za minútu.

Obe multifunkcie ponúkajú duálne skenovanie ako štandard. Vďaka tomu dosahuje rýchlosť skenovania až 180 obrazov za minútu. Podávač dokumentov pracuje veľmi efektívne a poradí si aj s originálmi rôznych veľkostí. Okrem toho dokáže automaticky odfiltrovať prázdne stránky pri neobojstranne potlačených dokumentoch.

Užívateľov isto poteší najmä redizajnovaný ovládací panel zariadení Konica Minolta. Je veľmi dobre štruktúrovaný, intuitívny a plne prispôsobiteľný. Umožňuje okamžitý prístup k akýmkoľvek funkciám multifunkčného zariadenia, jeho nastaveniam i aplikáciám. Maximálne komfortné ovládanie zabezpečuje 9-palcová farebná dotyková obrazovka, ktorá pracuje ako aj tablety alebo smartphony na princípe „touch-and-swipe“.

„Nová štruktúra menu, použitie jednoznačných ikon, viacúčelové dotykové operácie a prispôsobiteľné nastavenia umožňujú intuitívne ovládanie zariadení Konica Minolta. Práca s nimi je jednoduchšia a zábavnejšia,“ povedal Lars Moderow, Manager Product Group, Konica Minolta Business Solutions Europe.


bizhub C654 a 7654 sú okrem toho skutočne priateľské k životnému prostrediu. Ich produkcia šetrí energie, odpad a náklady vďaka použitiu ekologických materiálov pri ich konštrukcii. Skutočne ekologické sú moderné funkcie ako napríklad ekologický časovač, elektronický náhľad výstupu aj po dokončovacích prácach, prehľad ušetrených energií a papiera a pod.

Zdroj TS: KONICA MINOLTA

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo