Portfólio ofsetových CtP platní.

Nemecká investičná spoločnosť AURELIUS Group dokončila dlho plánovaný predaj divízie Offset Solutions skupiny Agfa-Gevaert. Belgický výrobca pred takmer ôsmimi mesiacmi súhlasil s predajom divízie spoločnosti AURELIUS v obchode za 92 miliónov eur. AURELIUS oficiálne uzavrel akvizíciu Agfa Offset Solutions 4. apríla 2023.

AURELIUS PREMENUJE DIVÍZIU NA ECO3

Spoločnosť Aurelius oznámila, že ECO3 bol uvedený na trh ako nový názov spoločnosti Agfa Offset Solutions, globálneho dodávateľa predtlačových produktov pre ofsetovú tlač. Spoločnosť je prítomná vo všetkých krokoch hodnotového reťazca predtlačovej prípravy a ponúka portfólio ofsetových platní, grafických fólií, zariadení a služieb, ako aj softvéru a chemikálií. Pod novým vlastníctvom spoločnosti Aurelius bude mať podnik rovnakú organizačnú štruktúru a tímy predaja a služieb orientované na zákazníkov.

Nová značka, nové logo: ECO3
Nová značka, nové logo: ECO3

„Zatiaľ čo sa naša značka, logo a farby menia, pre našich zákazníkov sa nič nezmení,“ povedal Frederik Dehing, globálny vedúci predaja. „Môžu sa aj naďalej spoľahnúť na svojho dôveryhodného account manažéra a servisného inžiniera, na inovatívne portfólio produktov, ktoré kupujú od ECO3, a na najvyššiu hodnotu produktov a služieb. Preto náš slogan: „You Print“.

S priamymi predajnými a servisnými organizáciami vo viac ako 30 krajinách, s výrobnými kapacitami v Európe, Amerike, Ázii a Číne a s podporou spoločnosti Aurelius je spoločnosť ECO3 odhodlaná posúvať existujúce a nové obchodné iniciatívy vpred udržateľným spôsobom.

Nová značka, nové logo: ECO3
Nová značka, nové logo: ECO3

Joan Vermeersch, globálna šéfka technológie a marketingu ECO3, vysvetľuje: „ECO3 dokonale zhŕňa to, za čím si stojíme: zaviazali sme sa k neustálej inovácii v produktoch a službách a zameriavame sa na trikrát „ECO“: ekológiu, ekonomiku a extra pohodlie. Dynamické logo vyjadruje agilnosť spoločnosti vpred, pričom nové korporátne farby – CMYK – sú poctou nášmu odvetviu.“
Poznámka: ECO3 – tento názov sa prvýkrát objavil na veľtrhu Drupa 2016 s uvedením novej generácie termálnych CtP ofsetových platní Energy Elite Eco.

Pripravil: František Martančík
Zdroj: ECO3

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo