Arctic Paper je známy svojimi značkami papiera, ktoré prinášajú vynikajúcu kvalitu tlače a osobitý pocit, pričom G-Snow posúva tieto dva fenomény na vyššiu úroveň. Brilantný biely odtieň, hladký povrch, skutočná tuhosť a vynikajúce výsledky tlače umožňujú, aby sa tvorivá práca stala stredobodom pozornosti.

Ultra-biely natieraný papier výnimočnej kvality

Pridajte k tomu výborné vlastnosti, spoľahlivosť, bezproblémové spracovanie a širokú škálu aplikácií a je ľahké pochopiť, prečo je G-Snow samozrejmou voľbou pre tlačových odborníkov.

Neporovnateľná kvalita

Hladký a matný povrch dáva papieru G-Snow charakteristickú identitu s jedinečným a prvotriednym pocitom. Vysoký volumen a pevnosť zaručujú tuhosť aj pri nižšej gramáži.

Arctic Paper predstavuje G-Snow

Neporovnateľné výsledky

G-Snow je bezdrevný papier s ultrabielym povrchom, pričom farby, kontrast a detaily sú precízne zvýraznené.
Plynulý prechod tlačovým strojom, rýchla absorpcia atramentu ako aj vysoká kvalita reprodukcie sú vrodené atribúty papiera G-Snow – pomáhajú odborníkom v oblasti tlače zvládnuť vysoko objemové náklady efektívnejšie a bez stresu.
Papier G-Snow prináša neuveriteľnú tlač v nadštandardnej kvalite.

Arctic Paper predstavuje G-Snow

Ideálny pre každý projekt

G-Snow je skutočne univerzálny papier použiteľný pre firemnú agendu, vysokokvalitné katalógy, umelecké knihy, letáky, špeciálne zásielkové produkty a brožúry. G-Snow môže byť kombinovaný s papierom Amber Graphic, nakoľko majú rovnaký odtieň bielej.

Arctic Paper predstavuje G-Snow
G-Snow je vyrábaný vo Švédsku. Výrobný proces nezanecháva uhlíkovú stopu. Arctic Paper rešpektuje prírodu a je šetrný k životnému prostrediu. Papier má certifikát FSC,  a je PEFC certifikovaný podľa PEFC/05-33-98.

Artic paper_G-Snow_specification
G-Snow sa dodáva v hárkoch aj  kotúčoch v rôznych gramážach od 115 do 250 g/m². Papier bude distribuovaný na českom a slovenskom trhu prostredníctvom spoločnosti Antalis. Na sklade by mal byť už od apríla.

Zdroj: Artic Paper

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo